fbpx

Судитися стає вигідно

06/ 07/ 2020
  Адвокати юридичної фірми «Антіка» не лише виграють справи для своїх Клієнтів, а ще й повертають їм витрати на правничу допомогу. Так, адвокати ЮФ «Антіка» допомогли страховій компанії виграти справу, в якій позивач – інший відомий страховик – безпідставно виплатив страхове відшкодування своєму клієнту за втрачений товар та намагався компенсувати цю суму за рахунок страхової компанії, яка застрахувала відповідальність перевізника. Завдяки належно сформованим доказам та правильно обраній правовій позиції адвокатам юридичної фірми «Антіка» вдалося домогтися відмови у задоволенні позовних вимог та стягнути з опонента на користь клієнта фірми понесені витрати на правничу допомогу. Над проєктом працювала команда юристів «Антіки» у складі партнерів Олексія Кота та Максима Корчагіна, а також старшого юриста Михайла Войцеховського.

Адвокати юридичної фірми «Антіка» не лише виграють справи для своїх Клієнтів, а ще й повертають їм витрати на правничу допомогу.

Так, адвокати ЮФ «Антіка» допомогли страховій компанії виграти справу, в якій позивач – інший відомий страховик – безпідставно виплатив страхове відшкодування своєму клієнту за втрачений товар та намагався компенсувати цю суму за рахунок страхової компанії, яка застрахувала відповідальність перевізника.

Завдяки належно сформованим доказам та правильно обраній правовій позиції адвокатам юридичної фірми «Антіка» вдалося домогтися відмови у задоволенні позовних вимог та стягнути з опонента на користь клієнта фірми понесені витрати на правничу допомогу.

Над проєктом працювала команда юристів «Антіки» у складі партнерів Олексія Кота та Максима Корчагіна, а також старшого юриста Михайла Войцеховського.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: