fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Судове рішення про замороження активів AGROOXI LIMITED (formerly OLEOS TRADING LIMITED) в усьому світі від 7 серпня 2020

09/ 12/ 2020
  7 серпня 2020 року Високий суд Англії та Уельсу видав компанії ADM Germany GmbH Судове рішення про замороження активів в усьому світі («Наказ») стосовно компанії Agrooxi Limited (попередня назва Oleos Trading Limited), забороняючи останній мати справу з, розпоряджатися або зменшувати вартість своїх активів до суми 570 000 доларів США, незалежно від того, знаходяться такі активи в Англії та Уельсі чи деінде. Ця заборона застосовується, зокрема, до будь-яких запасів сільськогосподарської продукції або виручки від її реалізації та будь-яких вантажів (включаючи вантажі на плаву), де б вони не знаходились. Мати справу з активами компанії Agrooxi Limited (попередня назва Oleos Trading Limited) або допомагати їй у роботі зі своїми активами є порушенням Наказу. Наказ було видано в рамках процедури примусового виконання рішення Арбітражного суду GAFTA, ініційованої ADM Germany GmbH.

7 серпня 2020 року Високий суд Англії та Уельсу видав компанії ADM Germany GmbH Судове рішення про замороження активів в усьому світі («Наказ») стосовно компанії Agrooxi Limited (попередня назва Oleos Trading Limited), забороняючи останній мати справу з, розпоряджатися або зменшувати вартість своїх активів до суми 570 000 доларів США, незалежно від того, знаходяться такі активи в Англії та Уельсі чи деінде. Ця заборона застосовується, зокрема, до будь-яких запасів сільськогосподарської продукції або виручки від її реалізації та будь-яких вантажів (включаючи вантажі на плаву), де б вони не знаходились. Мати справу з активами компанії Agrooxi Limited (попередня назва Oleos Trading Limited) або допомагати їй у роботі зі своїми активами є порушенням Наказу.

Наказ було видано в рамках процедури примусового виконання рішення Арбітражного суду GAFTA, ініційованої ADM Germany GmbH.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: