fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АДМ ЮКРЕЙН

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Торгівля і виробництво, Сільське Господарство
  • Країна походження: Німеччина
  • В Асоціації з: 2011 року
  • Сайт: http://www.adm.com
  • Керівник: Ірина Олексіївна Присяжнюк
  • Познайомитися з компанією

Вже понад століття працівники Archer Daniels Midland Company (NYSE: ADM) перетворюють зерно у товари, що забезпечують життєво важливі потреби нашого світу, який зростає. Сьогодні ми один з найбільших світових переробників сільськогосподарської продукції і виробників харчових інгредієнтів. Приблизно 31.000 співробітників ADM доставляє продукти нашим клієнтам у більше ніж 170 країнах світу.

Використовуючи найкращу в світі продовольчу транспортну мережу та більше ніж 270 переробних підприємств, 44 науково-дослідницьких центри і 500 зерносховищ, ми створюємо додаткову вартість по дорозі від поля до столу, виробляючи продовольство, корми для тварин, а також сировину для промисловості та енергетики.

За додатковою інформацією про нашу компанію та продукцію завітайте на www.adm.com.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: