fbpx

Суд: Українська держкомпанія не сплачуватиме російській держкомпанії ЗАТ «Інтер РАО ЄЕС» 190 млн гривень

28/ 09/ 2018
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси Державного підприємства «Укрінтеренерго», домоглася у Подільському районному суді м. Києва відмови у визнанні та виконанні на території України арбітражного рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП Російської Федерації з «Укрінтеренерго», ухваленого на користь російської держкомпанії ЗАТ «Інтер РАО ЄЕС». «Спір стосується постачання російської електроенергії на територію Луганської та Донецької областей у 2014-2015 роках. Суд повністю відмовив у задоволенні клопотання «Інтер РАО ЄЕС» і постановив, що українське держпідприємство не повинно виплачувати 190 млн грн на користь російського монополіста, – заявив Роман Марченко, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». - Ми були переконані у бездоганності правової позиції «Укрінтеренерго» у цій справі, і раді справедливому та неупередженому вирішенню спору». Раніше «Ілляшев та Партнери» представляли інтереси «Укрінтеренерго» у російському арбітражному суді при визнанні рішення МКАС при ТПП України проти компанії «Руснафтовидобування» і домоглися винесення судового акту на користь «Укрінтеренерго».

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси Державного підприємства «Укрінтеренерго», домоглася у Подільському районному суді м. Києва відмови у визнанні та виконанні на території України арбітражного рішення Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП Російської Федерації з «Укрінтеренерго», ухваленого на користь російської держкомпанії ЗАТ «Інтер РАО ЄЕС».

«Спір стосується постачання російської електроенергії на територію Луганської та Донецької областей у 2014-2015 роках. Суд повністю відмовив у задоволенні клопотання «Інтер РАО ЄЕС» і постановив, що українське держпідприємство не повинно виплачувати 190 млн грн на користь російського монополіста, – заявив Роман Марченко, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Ми були переконані у бездоганності правової позиції «Укрінтеренерго» у цій справі, і раді справедливому та неупередженому вирішенню спору».

Раніше «Ілляшев та Партнери» представляли інтереси «Укрінтеренерго» у російському арбітражному суді при визнанні рішення МКАС при ТПП України проти компанії «Руснафтовидобування» і домоглися винесення судового акту на користь «Укрінтеренерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: