fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі: “Складна комунікація: як пережити і перемогти?”

13/ 05/ 2021
  Комунікація — комплексний процес, який полягає не лише в обміні інформацією, а й у здатності сприймати та розуміти один одного. Однак є ірраціональні люди, з якими традиційні методи спілкування неможливі. Тому, вкрай важливо не тільки знати основні закони комунікації, а також володіти додатковими навичками спілкування зі складними співрозмовниками. 13 травня 2021 року під час Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі розмірковували на тему складної комунікації. Зокрема, спікери зустрічі Олександр Кайгородов, тренер Академії комунікацій, Голова Дебатного клубу Carpe diem та Павло Богаченко, тренер Академії комунікацій, співзасновник Debate for changes NGO розповіли, у чому причина деструктивної поведінки оточуючих та поділились з аудиторією власним досвідом ведення конструктивної бесіди у конфліктних ситуаціях. Окрему увагу приділили технікам комунікації, які доцільно використовувати у складних переговорах та з непростими співрозмовниками. Так, існує ціла низка об’єктивних і суб’єктивних моментів, які ускладнюють комунікацію. Серед об’єктивних — наявність протиріч між інтересами, позиціями, думками. Серед суб’єктивного компоненту можна виділити — психологічний тиск, сильні емоції (як ваші, так і співрозмовника). Тож, щоб спростити  деструктивну комунікацію усвідомте та опануйте свої емоції,  задавайте уточнюючі питання, дозвольте собі паузу для того, щоб подумати. Крім того, намагайтеся формулювати свої думки якомога чіткіше та однозначніше і представляйте себе з позиції співрозмовника, щоб краще зрозуміти точку зору іншої людини та не ускладнювати процес спілкування. Як бачимо, якщо розуміти секрети, стратегії і хитрощі ірраціональних людей і адаптувати свою поведінку, то з ними можна не тільки впоратися, але й ефективно співіснувати. Дякуємо спікерам за цікавий виступ який може стати у нагоді абсолютно для усіх та кожного, а також за пораду корисних книжок з цієї сенсативної тематики: Марк Гоулстон Ефективна техніка переговорів Марк Роудс Впевнене спілкування будь-якій ситуації

Комунікація — комплексний процес, який полягає не лише в обміні інформацією, а й у здатності сприймати та розуміти один одного. Однак є ірраціональні люди, з якими традиційні методи спілкування неможливі. Тому, вкрай важливо не тільки знати основні закони комунікації, а також володіти додатковими навичками спілкування зі складними співрозмовниками.

13 травня 2021 року під час Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі розмірковували на тему складної комунікації. Зокрема, спікери зустрічі Олександр Кайгородов, тренер Академії комунікацій, Голова Дебатного клубу “Carpe diem” та Павло Богаченко, тренер Академії комунікацій, співзасновник “Debate for changes” NGO розповіли, у чому причина деструктивної поведінки оточуючих та поділились з аудиторією власним досвідом ведення конструктивної бесіди у конфліктних ситуаціях. Окрему увагу приділили технікам комунікації, які доцільно використовувати у складних переговорах та з непростими співрозмовниками. Так, існує ціла низка об’єктивних і суб’єктивних моментів, які ускладнюють комунікацію. Серед об’єктивних — наявність протиріч між інтересами, позиціями, думками. Серед суб’єктивного компоненту можна виділити — психологічний тиск, сильні емоції (як ваші, так і співрозмовника). Тож, щоб спростити  деструктивну комунікацію усвідомте та опануйте свої емоції,  задавайте уточнюючі питання, дозвольте собі паузу для того, щоб подумати. Крім того, намагайтеся формулювати свої думки якомога чіткіше та однозначніше і представляйте себе з позиції співрозмовника, щоб краще зрозуміти точку зору іншої людини та не ускладнювати процес спілкування.

Як бачимо, якщо розуміти секрети, стратегії і хитрощі ірраціональних людей і адаптувати свою поведінку, то з ними можна не тільки впоратися, але й ефективно співіснувати. Дякуємо спікерам за цікавий виступ який може стати у нагоді абсолютно для усіх та кожного, а також за пораду корисних книжок з цієї сенсативної тематики:

  • Марк Гоулстон “Ефективна техніка переговорів”
  • Марк Роудс “Впевнене спілкування будь-якій ситуації”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: