fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі: Прийняття рішень як лайфстайл

10/ 02/ 2021
  Прийняття рішень — це когнітивний процес. Він полягає в тому, як ви приходите до того чи іншого вибору за результатом аналізу, прогнозування, оптимізації, економічного обґрунтування чи вибору альтернативи. Часто на практиці навіть хороші рішення можуть приводити до поганих результатів, адже на результат, так чи інакше, можуть впливати не тільки внутрішні, але і зовнішні чинники. Більш того, в умовах невизначеності, недостатньої кількості відомостей, повної або часткової відсутності інформації процес прийняття рішень може стати ще більш складним. 10 лютого 2021 року під час Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі говорили про те, як зробити процес прийняття рішень максимально простим та найбільш ефективним. Так, спікер Фелікс Морозовський — сертифікований бізнес-тренер, експерт з управління та продажів, психолог поділився цінними знаннями про те, звідки беруться рішення та допоміг освоїти науку правильного вибору. Зокрема, учасники розглянули концепції мислення та принципи роботи мозку, рівні усвідомленості та види інтелекту. Також, у наших пошуках, зазирнули у теорію прийняття рішень та проаналізували, які бувають пастки і баги мислення, що впливають на прийняття рішень. Тож, кожна наша дія —  це маленьке рішення, яке ми приймаємо свідомо чи несвідомо. Однак,  можна стати значно ефективнішим та успішнішим, якщо ми знаємо основні принципи роботи мозку, вільні від страху помилок і розуміємо наслідки, які несуть за собою обрання того чи іншого варіанту розвитку подій. Адже прийняття рішень як лайфстайл — це не тільки нескінченне обмірковування, але й дії, які ведуть нас до бажаного результату.

Прийняття рішень — це когнітивний процес. Він полягає в тому, як ви приходите до того чи іншого вибору за результатом аналізу, прогнозування, оптимізації, економічного обґрунтування чи вибору альтернативи. Часто на практиці навіть хороші рішення можуть приводити до поганих результатів, адже на результат, так чи інакше, можуть впливати не тільки внутрішні, але і зовнішні чинники. Більш того, в умовах невизначеності, недостатньої кількості відомостей, повної або часткової відсутності інформації процес прийняття рішень може стати ще більш складним.

10 лютого 2021 року під час Студії особистої та корпоративної ефективності з Асоціацією в Одесі говорили про те, як зробити процес прийняття рішень максимально простим та найбільш ефективним. Так, спікер Фелікс Морозовський — сертифікований бізнес-тренер, експерт з управління та продажів, психолог поділився цінними знаннями про те, звідки беруться рішення та допоміг освоїти науку правильного вибору. Зокрема, учасники розглянули концепції мислення та принципи роботи мозку, рівні усвідомленості та види інтелекту. Також, у наших пошуках, зазирнули у теорію прийняття рішень та проаналізували, які бувають пастки і баги мислення, що впливають на прийняття рішень.

Тож, кожна наша дія —  це маленьке рішення, яке ми приймаємо свідомо чи несвідомо. Однак,  можна стати значно ефективнішим та успішнішим, якщо ми знаємо основні принципи роботи мозку, вільні від страху помилок і розуміємо наслідки, які несуть за собою обрання того чи іншого варіанту розвитку подій. Адже прийняття рішень як лайфстайл — це не тільки нескінченне обмірковування, але й дії, які ведуть нас до бажаного результату.

Спікери

1 / 1
Фелікс Морозовський
Бізнес-тренер, психолог, експерт з управління та продажів
Фелікс Морозовський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: