fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі: “EQ в приватній та корпоративній сферах. Як перетворити своє оточення в Dream Team?”

10/ 10/ 2019
    “Твоя емоція завжди слугує Тобі. Чужа емоція в тобі слугує Чужому. Свою ти бачиш і можеш керувати нею. Чужу не бачиш - і вона керую тобою!” - Шабшай з книги Amograce. EQ – це інтелектуальна здатність розбиратися в своїх і чужих почуттях, рахуватися з оточуючими і будувати з ними відносини на основі довіри та співпереживання. Це навик, який можна розвинути через пізнання себе та свого середовища. Саме цим ми і займались 10 жовтня на Студії особистої та корпоративної ефективності. Експерт студії Amograce, Майя Пужайло зазначила, що у компаніях, де підтримується культура розвитку емоційного інтелекту, працівники більше проявляють лідерські якості, ефективніше працюють у команді, краще комунікують між собою, з клієнтами та партнерами. Роботодавці охочіше наймають на роботу тих, хто вміло поєднує розум та емоції. Учасники дізнались, що завдяки розвиненому навику самосвідомості ми можемо обєктивно оцінювати свої сильні сторони і зони росту. Бачити речі такими, якими вони є насправді. Адже вміле управління своїми емоціями значно підвищує здатність надихати і вести за собою, впливати на оточуючих позитивними методами та створювати навколо себе справжній DreamTeam. До того ж, наше тіло створене для емоційної усвідомленості, тож спіймавши хвилю, ця навичка не потребуватиме від нас особливих зусиль.
01/

 

“Твоя емоція завжди слугує Тобі. Чужа емоція в тобі слугує Чужому. Свою ти бачиш і можеш керувати нею. Чужу не бачиш – і вона керую тобою!” – Шабшай з книги Amograce.

EQ – це інтелектуальна здатність розбиратися в своїх і чужих почуттях, рахуватися з оточуючими і будувати з ними відносини на основі довіри та співпереживання. Це навик, який можна розвинути через пізнання себе та свого середовища. Саме цим ми і займались 10 жовтня на Студії особистої та корпоративної ефективності.

Експерт студії Amograce, Майя Пужайло зазначила, що у компаніях, де підтримується культура розвитку емоційного інтелекту, працівники більше проявляють лідерські якості, ефективніше працюють у команді, краще комунікують між собою, з клієнтами та партнерами. Роботодавці охочіше наймають на роботу тих, хто вміло поєднує розум та емоції.

Учасники дізнались, що завдяки розвиненому навику самосвідомості ми можемо об’єктивно оцінювати свої сильні сторони і зони росту. Бачити речі такими, якими вони є насправді. Адже вміле управління своїми емоціями значно підвищує здатність надихати і вести за собою, впливати на оточуючих позитивними методами та створювати навколо себе справжній DreamTeam. До того ж, наше тіло створене для емоційної усвідомленості, тож спіймавши хвилю, ця навичка не потребуватиме від нас особливих зусиль.

Спікери

1 / 1
Майя Пужайло
експерт та керівник напрямку «Емоційний Інтелект в бізнесі. Особиста ефективність і мотивація » в Amograce. Ведуча оздоровчих програм.
Майя Пужайло

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: