fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

25/ 10/ 2017
  Формування команди стає все більш важливою складовою діяльності менеджменту, особливо на вищих ієрархічних рівнях. Якщо ми зберемо будь-яких працівників разом і навіть сформулюємо для них спільну мету, не слід думати, що вони, відразу захопившись нею, створять групову єдність, яка називається “команда”. Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі 25 жовтня 2017 року була присвячена темі “Команда від Я до Ми. Системний підхід». Спікером виступив Іван Голяков, Experience Designer, який займається дослідженням психологічної безпеки в командах, проводить воркшопи з дизайн-мислення і командної динаміки, є викладачем Школи реклами та дизайну ”Багаж”. Крізь призму роботи військових психологів Міністерства оборони Швеції ми розглянули нестандартний погляд на роботу команди. Мова також йшла про вплив гормонів на поведінку людини в соціумі та емоційний інтелект, менталітет страху, lifelong learning, активне слухання, взаємодію корпоративної стратегії та культури, психологічну безпеку - як найголовніший фактор продуктивності команди.

hdr

Формування команди стає все більш важливою складовою діяльності менеджменту, особливо на вищих ієрархічних рівнях. Якщо ми зберемо будь-яких працівників разом і навіть сформулюємо для них спільну мету, не слід думати, що вони, відразу захопившись нею, створять групову єдність, яка називається “команда”. Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі 25 жовтня 2017 року була присвячена темі “Команда від Я до Ми. Системний підхід».

Спікером виступив Іван Голяков, Experience Designer, який займається дослідженням психологічної безпеки в командах, проводить воркшопи з дизайн-мислення і командної динаміки, є викладачем Школи реклами та дизайну ”Багаж”.

Крізь призму роботи військових психологів Міністерства оборони Швеції ми розглянули нестандартний погляд на роботу команди. Мова також йшла про вплив гормонів на поведінку людини в соціумі та емоційний інтелект, менталітет страху, lifelong learning, активне слухання, взаємодію корпоративної стратегії та культури, психологічну безпеку – як найголовніший фактор продуктивності команди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: