fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

29/ 08/ 2017
  Оточити себе достойними та приємними людьми – прекрасне бажання, яке виникає у кожного з нас. З деякими людьми це виходить, однак з деякими не те, що конструктивний діалог, а й в принципі спілкування неможливе. І все б нічого, якби не необхідність розмовляти з ним в силу професійних, сімейних чи особистісних причин. На черговій зустрічі Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі ми говорили про те, як бути, коли традиційні методи спілкування неможливі та як побудувати конструктивну розмову. Спікери Олександр Кайгородов, президент Дебатного клубу “Carpe Diem“ та Павло Богаченко, співзасновник “Debate for changes” NGO розповіли в чому причина нестерпної поведінки співбесідників, чи варто піддаватися природній реакції та як бути в ситуаціях, коли ірраціонально поводимось ми самі. Учасники дізналися як побудувати конструктивну розмову і бути переможцем в цій ситуації, про можливі техніки поведінки, зокрема про цикл розсудливості. Присутні також пропрацювали ситуації з життя кожного на основі запропонованих технік спілкування та отримали рекомендації щодо тематичної літератури.

dav

Оточити себе достойними та приємними людьми – прекрасне бажання, яке виникає у кожного з нас. З деякими людьми це виходить, однак з деякими не те, що конструктивний діалог, а й в принципі спілкування неможливе. І все б нічого, якби не необхідність розмовляти з ним в силу професійних, сімейних чи особистісних причин. На черговій зустрічі Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі ми говорили про те, як бути, коли традиційні методи спілкування неможливі та як побудувати конструктивну розмову.

Спікери Олександр Кайгородов, президент Дебатного клубу “Carpe Diem“ та Павло Богаченко, співзасновник “Debate for changes” NGO розповіли в чому причина нестерпної поведінки співбесідників, чи варто піддаватися природній реакції та як бути в ситуаціях, коли ірраціонально поводимось ми самі. Учасники дізналися як побудувати конструктивну розмову і бути переможцем в цій ситуації, про можливі техніки поведінки, зокрема про цикл розсудливості. Присутні також пропрацювали ситуації з життя кожного на основі запропонованих технік спілкування та отримали рекомендації щодо тематичної літератури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: