fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

18/ 07/ 2017
  Питання корпоративної безпеки постає перед будь-якою організацією незалежно від сфери діяльності. Наявність людського ресурсу змінює схему управління бізнесом, зводячи до себе і сферу безпеки. Для того, щоб дізнатися як підтримувати ефективне управління та діяти в стресових ситуаціях 18 липня 2017 року ми зібралися на Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі. Спікером виступив Костянтин Журавель, засновник АБ “Центр” та першого в Україні соціального проекту “Громадська Безпека”. Висвітлюючи тему зустрічі “Людський фактор в безпеці бізнесу”, він розповів про дії співробітників компанії, які призводять до зниження фінансових показників і як з цим боротися та як виходити з ситуації, коли власник бізнесу втрачає управління, як діагностувати можливі проблеми в компанії та управляти ризиками. Учасники також говорили про екологію та призначення бізнесу, психологію управління персоналом в контексті сучасних умов життя, важливість об’єктивної оцінки ситуації у бізнесі та емоційний інтелект, відмінності у чоловічому та жіночому способах ведення бізнесу та ключові фактори досягнення успіху.

Питання корпоративної безпеки постає перед будь-якою організацією незалежно від сфери діяльності. Наявність людського ресурсу змінює схему управління бізнесом, зводячи до себе і сферу безпеки. Для того, щоб дізнатися як підтримувати ефективне управління та діяти в стресових ситуаціях 18 липня 2017 року ми зібралися на Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі.

Спікером виступив Костянтин Журавель, засновник АБ “Центр” та першого в Україні соціального проекту “Громадська Безпека”. Висвітлюючи тему зустрічі “Людський фактор в безпеці бізнесу”, він розповів про дії співробітників компанії, які призводять до зниження фінансових показників і як з цим боротися та як виходити з ситуації, коли власник бізнесу втрачає управління, як діагностувати можливі проблеми в компанії та управляти ризиками.

Учасники також говорили про екологію та призначення бізнесу, психологію управління персоналом в контексті сучасних умов життя, важливість об’єктивної оцінки ситуації у бізнесі та емоційний інтелект, відмінності у чоловічому та жіночому способах ведення бізнесу та ключові фактори досягнення успіху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: