fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

13/ 12/ 2018
  Часто люди стикаються із страхом публічних виступів та презентацій. У кожного свої труднощі: комусь починає бракувати слів, а дехто забуває порядок надання інформації. Для опанування мистецтва промов 13 грудня Південноукраїнський офіс Асоціації провів зустріч Студії особистої та корпоративної ефективності на тему: “Презентації без кордонів”. Спікером заходу виступив юрист ЮКК “Де-Юре”, співзасновник “Академії комунікацій” - Олександр Кайгородов. Спікер розповів про засоби подолання своїх страхів та хвилювання під час виступів. Пан Кайгородов акцентував увагу на найбільш ефективному типі проведення презентацій - “story telling” та розкрив спеціальні методи у розпізнаванні аудиторії та виявлені її потреб.  Також учасники дізнались про форми та манери подачі, важливість візуалізації, а також емоційні ефекти в презентації. Окрему дискусію викликали “незручні питання” та як правильно на них реагувати. Гості ділилися своїм досвідом орацій та ставили запитання щодо конкретних ситуацій, в які вони потрапляли, а спікер давав корисні рекомендації та надихнув усіх присутніх і тепер - just do it!

Часто люди стикаються із страхом публічних виступів та презентацій. У кожного свої труднощі: комусь починає бракувати слів, а дехто забуває порядок надання інформації. Для опанування мистецтва промов 13 грудня Південноукраїнський офіс Асоціації провів зустріч Студії особистої та корпоративної ефективності на тему: “Презентації без кордонів”. Спікером заходу виступив юрист ЮКК “Де-Юре”, співзасновник “Академії комунікацій” – Олександр Кайгородов.

Спікер розповів про засоби подолання своїх страхів та хвилювання під час виступів. Пан Кайгородов акцентував увагу на найбільш ефективному типі проведення презентацій – “story telling” та розкрив спеціальні методи у розпізнаванні аудиторії та виявлені її потреб.  Також учасники дізнались про форми та манери подачі, важливість візуалізації, а також емоційні ефекти в презентації. Окрему дискусію викликали “незручні питання” та як правильно на них реагувати. Гості ділилися своїм досвідом орацій та ставили запитання щодо конкретних ситуацій, в які вони потрапляли, а спікер давав корисні рекомендації та надихнув усіх присутніх і тепер – just do it!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: