fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

22/ 11/ 2018
    Існує безліч типологій особистості, заснованих на тих чи інших теоретичних передумовах. Психогеометрія - це ще одна спроба систематизації нескінченного розмаїття особистостей. Її автором, як практичної системи аналізу індивідів, є доктор психології Сьюзен Деллінгер (США). HR-и 500 американських компаній вважають психогеометрію як найточнішу і найоперативнішу методику традиційного тестування нових кандидатів на посади. І ця типологія стає дедалі популярнішою. 22 листопада на черговій зустріч Студії корпоративної ефективності Асоціації в Одесі ми розбирали тему “Конституція тіла”. Лариса Кирилова та Сергій Матюшонок детально розказали як за допомогою цієї системи аналізу особистості, прогнозувати поведінку співрозмовника, диференційовано управляти процесом комунікації, а також складати сценарії поведінки для кожної форми особистості в типових ситуаціях. Вони виділили 3 типи людей: астенік, атлетик, пікнік. Спікери охарактеризували особливості їхньої мови та зовнішній вигляд,  основні психологічні характеристики поведінки, робоче і життєве середовище, механізм прийняття рішень, звички, вподобання та захоплення, прояви в роботі та реакції у конфлікті. Учасники дізналися, що незалежно від рівня розвитку особистості людини, віку, соціального положення, національності такі риси, як інертність, домінування, обережність, схильність до демонстративної поведінки тощо, так чи інакше пов’язані із його зовнішнім видом. Тобто у кожного типу фігури є своя базова поведінкова риса. Завдяки отриманим знанням ми навчилися: визначати форму і тип особистості - як своєї, так і партнера по спілкуванню; давати характеристику особистих якостей і особливостей поведінки людини залежно від типу конституції тіла; підбирати репертуар спілкування для кожної форми особистості в типових ситуаціях ділової взаємодії.
01/

 

Існує безліч типологій особистості, заснованих на тих чи інших теоретичних передумовах. Психогеометрія – це ще одна спроба систематизації нескінченного розмаїття особистостей. Її автором, як практичної системи аналізу індивідів, є доктор психології Сьюзен Деллінгер (США). HR-и 500 американських компаній вважають психогеометрію як найточнішу і найоперативнішу методику традиційного тестування нових кандидатів на посади. І ця типологія стає дедалі популярнішою.

22 листопада на черговій зустріч Студії корпоративної ефективності Асоціації в Одесі ми розбирали тему “Конституція тіла”. Лариса Кирилова та Сергій Матюшонок детально розказали як за допомогою цієї системи аналізу особистості, прогнозувати поведінку співрозмовника, диференційовано управляти процесом комунікації, а також складати сценарії поведінки для кожної форми особистості в типових ситуаціях. Вони виділили 3 типи людей: астенік, атлетик, пікнік. Спікери охарактеризували особливості їхньої мови та зовнішній вигляд,  основні психологічні характеристики поведінки, робоче і життєве середовище, механізм прийняття рішень, звички, вподобання та захоплення, прояви в роботі та реакції у конфлікті.

Учасники дізналися, що незалежно від рівня розвитку особистості людини, віку, соціального положення, національності такі риси, як інертність, домінування, обережність, схильність до демонстративної поведінки тощо, так чи інакше пов’язані із його зовнішнім видом. Тобто у кожного типу фігури є своя базова поведінкова риса. Завдяки отриманим знанням ми навчилися:

  • визначати форму і тип особистості – як своєї, так і партнера по спілкуванню;
  • давати характеристику особистих якостей і особливостей поведінки людини залежно від типу конституції тіла;
  • підбирати репертуар спілкування для кожної форми особистості в типових ситуаціях ділової взаємодії.

Спікери

1 / 2
Лариса Кирилова
психолог, бізнес-тренер, психотерапевт
Сергій Матюшонок
психолог, бізнес-тренер
Лариса Кирилова
Сергій Матюшонок

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: