fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стрес, передчасне старіння та неочевидні загрози – як вберегти здоров’я під час війни?

06/ 09/ 2022
  Ми старіємо не від стресової ситуації, а від нашої реакції на стрес. Якщо кожного дня нервуватись, стресувати та думати в негативному руслі, то на клітинному рівні пришвидшується процес старіння. До такого висновку дійшов генетик Олександр Коляда зі своєю командою дослідників, які впродовж воєнного часу спостерігали за впливом глибоких стресів на організм людини. Тож як в умовах війни вберегти здоров’я та подовжити тривалість життя – про це вчора поговорили з Олександром. Нижче ключові факти та рекомендації: Здоровя людини залежить на 50% від способу життя, 20% від генетики, на 20% від стану довкілля та на 10% від якості медицини. Той, хто веде здоровий спосіб життя, має шанси прожити на 20 років більше, ніж той, хто повністю зневажає своїм здоровям. Здоровий спосіб життя – це правильне харчування, правильний сон, правильна фізична активність. Ніщо не замінить повноцінний сон. Треба спати від 7 до 8 годин в день, бажано не прокидаючись, з вимкненим світлом. Сон є найкращими ліками проти стресу. Серед інших антистресових засобів – природа, спорт та дихальні практики. Прогулянки в парках між деревами підвищує вашу продуктивність.  Правильна фізична активність – щотижня 150 хвилин високо інтенсивних тренувань, щоденно – 30 хвилин пробіжки зі швидкістю 7 км/год. Немає поганих продуктів харчування, нам шкодить не сам продукт, а його кількість. Тож необхідно припинити «демонізацію» певних категорій харчів. З детальною розмовою можна ознайомитись у відео: https://www.youtube.com/watch?v=Qtsvome7d5U&ab_channel=EuropeanBusinessAssociationUkraine%28%D0%95%D0%92%D0%90%29 Здоров’ю загрожує непродуктивна реакція на стрес. Якщо ви відчуваєте безпорадність від ситуації,  треба змінити ваше ставлення до неї всіма можливими засобами. Робіть все, що вас заспокоює та допомагає не нервувати. Бережіть себе та будьте здорові!

Ми старіємо не від стресової ситуації, а від нашої реакції на стрес. Якщо кожного дня нервуватись, стресувати та думати в негативному руслі, то на клітинному рівні пришвидшується процес старіння. До такого висновку дійшов генетик Олександр Коляда зі своєю командою дослідників, які впродовж воєнного часу спостерігали за впливом глибоких стресів на організм людини.

Тож як в умовах війни вберегти здоров’я та подовжити тривалість життя – про це вчора поговорили з Олександром. Нижче ключові факти та рекомендації:

  • Здоров’я людини залежить на 50% від способу життя, 20% від генетики, на 20% від стану довкілля та на 10% від якості медицини.
  • Той, хто веде здоровий спосіб життя, має шанси прожити на 20 років більше, ніж той, хто повністю зневажає своїм здоров’ям.
  • Здоровий спосіб життя – це правильне харчування, правильний сон, правильна фізична активність.
  • Ніщо не замінить повноцінний сон. Треба спати від 7 до 8 годин в день, бажано не прокидаючись, з вимкненим світлом. Сон є найкращими ліками проти стресу.
  • Серед інших антистресових засобів – природа, спорт та дихальні практики. Прогулянки в парках між деревами підвищує вашу продуктивність. 
  • Правильна фізична активність – щотижня 150 хвилин високо інтенсивних тренувань, щоденно – 30 хвилин пробіжки зі швидкістю 7 км/год.
  • Немає поганих продуктів харчування, нам шкодить не сам продукт, а його кількість. Тож необхідно припинити «демонізацію» певних категорій харчів.

З детальною розмовою можна ознайомитись у відео:

Здоров’ю загрожує непродуктивна реакція на стрес. Якщо ви відчуваєте безпорадність від ситуації,  треба змінити ваше ставлення до неї всіма можливими засобами. Робіть все, що вас заспокоює та допомагає не нервувати. Бережіть себе та будьте здорові!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: