fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сторіччя CIMА: BDO Academy взяла участь в Круглому столі, призначеному цієї річниці

01/ 11/ 2019
  З нагоди 100 річчя заснування СІМА – Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (Велика Британія) цього тижня відбувся захід в форматі Круглий стіл. Голова СІМА в Україні Наталія Вовчук розповіла про нові програми Р1, Р2 та супутні адміністративні процедури. Представники українських акредитованих провайдерів навчання по сертифікації СIMA обговорили новини, які вступають в силу у 2019-2020 роках.  А ми нагадуємо, що 16 листопада в BDO Academy відбудеться презентація курса СІМА 👇http://bit.ly/2NvFO7X Ризик-менеджери, фінансові керівники та власники бізнесу - цей курс буде вам корисний, адже кваліфікація CIMA обєднує фінансовий облік і бізнес, а також управлінський облік. Чекаємо на васJ Історична довідка: СIMA, Chartered Institute of Management Accountants, виник 100 років тому у Великобританії. Ринку потрібні були консультанти з розвитку бізнесу, а існуючі гілдіі бухгалтеров та аудиторів, що на той момент вміли добре вести облік і перевіряти звітність - не могли допомогти управлінцям оптимізувати витрати, складати бюджети, розробляти стратегію, прогнозувати ефективність операцій. На даний момент сертифіковані фахівці СIMA працюють в 179 країнах світу. CIMA - це набагато більше, ніж управлінський облік. Тут вчать комплексно керувати компанією і підвищувати її ефективність, діагностувати проблеми і професійно їх усувати.

З нагоди 100 річчя заснування СІМА – Привілейованого Інституту Управлінських Бухгалтерів (Велика Британія) цього тижня відбувся захід в форматі Круглий стіл.

Голова СІМА в Україні Наталія Вовчук розповіла про нові програми Р1, Р2 та супутні адміністративні процедури. Представники українських акредитованих провайдерів навчання по сертифікації СIMA обговорили новини, які вступають в силу у 2019-2020 роках. 

А ми нагадуємо, що 16 листопада в BDO Academy відбудеться презентація курса СІМА 👇http://bit.ly/2NvFO7X

Ризик-менеджери, фінансові керівники та власники бізнесу – цей курс буде вам корисний, адже кваліфікація CIMA об’єднує фінансовий облік і бізнес, а також управлінський облік.
Чекаємо на васJ

Історична довідка: СIMA, Chartered Institute of Management Accountants, виник 100 років тому у Великобританії. Ринку потрібні були консультанти з розвитку бізнесу, а існуючі гілдіі бухгалтеров та аудиторів, що на той момент вміли добре вести облік і перевіряти звітність – не могли допомогти управлінцям оптимізувати витрати, складати бюджети, розробляти стратегію, прогнозувати ефективність операцій.

На даний момент сертифіковані фахівці СIMA працюють в 179 країнах світу. CIMA – це набагато більше, ніж управлінський облік. Тут вчать комплексно керувати компанією і підвищувати її ефективність, діагностувати проблеми і професійно їх усувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: