fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Старт програми кейс-менеджменту: Фонд «Діти Героїв» змінює підхід до підтримки родин

17/ 03/ 2025
  З лютого 2025 року Благодійний Фонд «Діти Героїв» запускає нову програму кейс-менеджменту, що забезпечить адресну та комплексну підтримку сімей, які втратили одного або обох батьків унаслідок війни. Раніше Фонд надавав екстрену допомогу у вигляді одноразових виплат і матеріальної підтримки, оперативно реагуючи на критичні потреби. Однак досвід показав: для того, щоб родини могли не лише впоратися з критичною ситуацією, а й рухатися вперед, потрібна системна та індивідуальна допомога. «Ми хочемо, щоб наша допомога була не просто тимчасовою, а системною та тривалою. Програма кейс-менеджменту дозволить комплексно підходити до кожної родини, направляючи її до програм, що максимально відповідають її поточним потребам і допомагають створити стабільну основу для майбутнього», — зазначає Анна Хоменко, директор БФ «Діти Героїв». Нова програма передбачає: індивідуальне оцінювання ситуації кожної родини; доступ до медичної, юридичної, освітньої та психологічної підтримки; довготривалу взаємодію для поступової адаптації до нових умов життя. Як кейс-менеджмент допомагає сім’ям у кризових ситуаціях 11 листопада 2024 року родина Олени та її доньки Варвари втратила житло через ракетний удар. Вони дивом залишилися живими, але лишилися без даху над головою. Мама Олена згадує: «Ми вціліли лише завдяки тому, що вчасно перейшли в коридор після повідомлення про небезпеку. Дитячої кімнати, де ми були кілька хвилин до удару, більше не існує. Серед уламків ми знайшли фрагменти ракети, які могли нас вбити. У той момент я була готова просто піти із сумкою документів і залишити все. Але друзі чоловіка та сусіди допомогли нам врятувати хоч щось. Тепер нам доводиться починати життя спочатку, але я знаю, що разом із донькою ми знайдемо в собі сили рухатися вперед, зберігаючи світлу пам’ять про тата і його любов до нас». Завдяки програмі кейс-менеджменту Фонд оперативно забезпечив родині психологічну підтримку, гуманітарну допомогу у вигляді продуктів і необхідних речей, а також фінансову підтримку для оренди житла та навчання дитини. Ця історія — яскравий приклад того, що кейс-менеджмент — більше ніж фінансова допомога. Насамперед Фонд закриває першочергові потреби через діючі програми, а вже потім за необхідності доповнює їх фінансовою підтримкою. Фонд «Діти Героїв» продовжує працювати над тим, щоб кожна дитина, яка втратила батьків через війну, отримала не лише термінову допомогу, а й можливості для стабільного майбутнього.

З лютого 2025 року Благодійний Фонд «Діти Героїв» запускає нову програму кейс-менеджменту, що забезпечить адресну та комплексну підтримку сімей, які втратили одного або обох батьків унаслідок війни.

Раніше Фонд надавав екстрену допомогу у вигляді одноразових виплат і матеріальної підтримки, оперативно реагуючи на критичні потреби. Однак досвід показав: для того, щоб родини могли не лише впоратися з критичною ситуацією, а й рухатися вперед, потрібна системна та індивідуальна допомога.

«Ми хочемо, щоб наша допомога була не просто тимчасовою, а системною та тривалою. Програма кейс-менеджменту дозволить комплексно підходити до кожної родини, направляючи її до програм, що максимально відповідають її поточним потребам і допомагають створити стабільну основу для майбутнього», — зазначає Анна Хоменко, директор БФ «Діти Героїв».

Нова програма передбачає:

  • індивідуальне оцінювання ситуації кожної родини;
  • доступ до медичної, юридичної, освітньої та психологічної підтримки;
  • довготривалу взаємодію для поступової адаптації до нових умов життя.

Як кейс-менеджмент допомагає сім’ям у кризових ситуаціях

11 листопада 2024 року родина Олени та її доньки Варвари втратила житло через ракетний удар. Вони дивом залишилися живими, але лишилися без даху над головою. Мама Олена згадує:

«Ми вціліли лише завдяки тому, що вчасно перейшли в коридор після повідомлення про небезпеку. Дитячої кімнати, де ми були кілька хвилин до удару, більше не існує. Серед уламків ми знайшли фрагменти ракети, які могли нас вбити. У той момент я була готова просто піти із сумкою документів і залишити все. Але друзі чоловіка та сусіди допомогли нам врятувати хоч щось. Тепер нам доводиться починати життя спочатку, але я знаю, що разом із донькою ми знайдемо в собі сили рухатися вперед, зберігаючи світлу пам’ять про тата і його любов до нас».

Завдяки програмі кейс-менеджменту Фонд оперативно забезпечив родині психологічну підтримку, гуманітарну допомогу у вигляді продуктів і необхідних речей, а також фінансову підтримку для оренди житла та навчання дитини.

Ця історія — яскравий приклад того, що кейс-менеджмент — більше ніж фінансова допомога. Насамперед Фонд закриває першочергові потреби через діючі програми, а вже потім за необхідності доповнює їх фінансовою підтримкою.

Фонд «Діти Героїв» продовжує працювати над тим, щоб кожна дитина, яка втратила батьків через війну, отримала не лише термінову допомогу, а й можливості для стабільного майбутнього.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: