fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Старший партнер GOLAW Сергій Оберкович взяв участь у Міжнародній конференції з питань відновлення України

06/ 07/ 2022
  4-5 липня 2022 року старший партнер GOLAW Сергій Оберкович взяв участь у Міжнародній конференції в Лугано, присвяченій відновленню України, яка потерпає від російської військової агресії. «Міжнародна підтримка України вражає. Лідери Європейського союзу, Великобританії, Швейцарії, Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ, представники бізнесу, інвестори та багато інших міжнародних партнерів України озвучили амбітні плани щодо фінансування та експертної допомоги у розбудові та відновленні нашої держави за кращими європейськими та світовими стандартами. Зокрема, про це заявила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, яка також підтримала ініціативи Президента Зеленського та Прем’єр-міністра Шмигаля і повідомила, що Україна отримає від ЄС широкомасштабну підтримку у створенні платформи для ефективного відновлення України. Ця платформа формуватиме стратегічні орієнтири та пріоритети для визначення інвестиційних потреб, координації дій, спрямування ресурсів і підтримки амбітної програми реформ. Основна увага  міжнародних партнерів України приділятиметься перспективній реконструкції, спрямованій на досягнення кліматичної нейтральності, побудові соціальної ринкової економіки, гарантуванню безпеки та оборони України. Безумовно, отримуючи таку підтримку, ми повинні усвідомити, що  найважливішим і найбільш пріоритетним на сьогодні завданням для України є створення прозорого конкурентного ринку без впливу олігархів, успішне закінчення судової реформи та подальша боротьба з корупцією, щоб виправдати довіру інвесторів та партнерів. Попереду важка, але критично необхідна робота задля нашої свободи та майбутнього, за яке зараз віддають своє життя наші Герої», – поділився своїми враженнями Сергій.

4-5 липня 2022 року старший партнер GOLAW Сергій Оберкович взяв участь у Міжнародній конференції в Лугано, присвяченій відновленню України, яка потерпає від російської військової агресії.

«Міжнародна підтримка України вражає. Лідери Європейського союзу, Великобританії, Швейцарії, Світовий банк, ЄБРР, ЄІБ, представники бізнесу, інвестори та багато інших міжнародних партнерів України озвучили амбітні плани щодо фінансування та експертної допомоги у розбудові та відновленні нашої держави за кращими європейськими та світовими стандартами.

Зокрема, про це заявила голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн, яка також підтримала ініціативи Президента Зеленського та Прем’єр-міністра Шмигаля і повідомила, що Україна отримає від ЄС широкомасштабну підтримку у створенні платформи для ефективного відновлення України. Ця платформа формуватиме стратегічні орієнтири та пріоритети для визначення інвестиційних потреб, координації дій, спрямування ресурсів і підтримки амбітної програми реформ.

Основна увага  міжнародних партнерів України приділятиметься перспективній реконструкції, спрямованій на досягнення кліматичної нейтральності, побудові соціальної ринкової економіки, гарантуванню безпеки та оборони України.

Безумовно, отримуючи таку підтримку, ми повинні усвідомити, що  найважливішим і найбільш пріоритетним на сьогодні завданням для України є створення прозорого конкурентного ринку без впливу олігархів, успішне закінчення судової реформи та подальша боротьба з корупцією, щоб виправдати довіру інвесторів та партнерів.

Попереду важка, але критично необхідна робота задля нашої свободи та майбутнього, за яке зараз віддають своє життя наші Герої», – поділився своїми враженнями Сергій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: