fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стамбул для всіх: SkyUp відкриває рейси із Запоріжжя і Харкова

12/ 03/ 2021
  У травні розширюємо нашу польотну програму у Стамбул. До рейсів SkyUp із Києва, Львова та Одесидодаються рейси із Запоріжжя і Харкова. Зручний розклад польотів підходить як для короткої відпустки на 2-3 дні без відриву від своїх справ, так і для повноцінного відпочинку. За маршрутом Запоріжжя — Стамбул — Запоріжжя будемо літати тричі на тиждень: по вівторках, п’ятницях і неділях. Перший рейс відбудеться 28 травня. За маршрутом Харків — Стамбул — Харків літатимемо також тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і неділях. Перший рейс відбудеться 29 квітня. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero. Стамбул залишається одним із небагатьох туристичних міст, доступних нині для українців. З наближенням літа ще привабливішим його робить близькість до турецьких морських курортів — достатньо лише однієї години літаком, щоб звідти перенестися на узбережжя Середземного чи Егейського моря. Плануючи подорож, можна вибрати один зі зручних спеціальних тарифів та скористатися додатковими послугами авіакомпанії. Також рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

У травні розширюємо нашу польотну програму у Стамбул. До рейсів SkyUp із Києва, Львова та Одесидодаються рейси із Запоріжжя і Харкова. Зручний розклад польотів підходить як для короткої відпустки на 2-3 дні без відриву від своїх справ, так і для повноцінного відпочинку.

За маршрутом Запоріжжя — Стамбул — Запоріжжя будемо літати тричі на тиждень: по вівторках, п’ятницях і неділях. Перший рейс відбудеться 28 травня.

За маршрутом Харків — Стамбул — Харків літатимемо також тричі на тиждень: по вівторках, четвергах і неділях. Перший рейс відбудеться 29 квітня.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero.

Стамбул залишається одним із небагатьох туристичних міст, доступних нині для українців. З наближенням літа ще привабливішим його робить близькість до турецьких морських курортів — достатньо лише однієї години літаком, щоб звідти перенестися на узбережжя Середземного чи Егейського моря.

Плануючи подорож, можна вибрати один зі зручних спеціальних тарифів та скористатися додатковими послугами авіакомпанії.

Також рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: