fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Співпраця BDO і Microsoft

01/ 06/ 2022
  BDO тісно працює з Microsoft, щоб спільно надавати послуги цифрової трансформації нашим клієнтам. Наші рішення, побудовані на основі безпечних технологій Microsoft, забезпечують перевірені та практичні ІТ-рішення для задоволення зростаючих потреб портфоліо наших клієнтів. Ми зосереджуємось на тому, щоб спочатку визначити бізнес-цілі клієнтів, а потім залучити команду фахівців з бізнесу та технологій для досягнення успіху. Ми працюємо з клієнтами, щоб допомогти їм зрозуміти різноманітність рішень, доступних від Microsoft, щоб вони могли прискорити і впровадити безпечні рішення та масштабувати трансформацію. Наші ширші зв’язки та розуміння бізнесу означають, що ми не просто консультанти з питань технологій, а й бізнес-консультанти, що дозволяє нам оцінювати повністю контекст і наслідки порад. З огляду на портфоліо застосунків і процесів, які будь-який бізнес може мати, BDO також працюватиме з Microsoft, щоб упорядкувати портфоліо клієнтів, а потім модернізувати, переосмислити або створити застосунки, які найкраще відповідають поточним і майбутнім бізнес-потребам бізнесу. Партнерство BDO з Microsoft дозволяє використовувати найкращі можливості BDO з погляду технологій та консультацій, і забезпечує безпосереднє узгодження з рішеннями Microsoft, щоб наші клієнти могли досягти бажаного результату в бізнесі. Наші спільні технологічні рішення BDO співпрацює з Microsoft у кількох сферах, зокрема: Безпека, відповідність та управління ідентифікацією Забезпечення зниження ризиків у середовищі наших клієнтів Оцінка, вибір і впровадження бізнес-застосунків, таких як CRM-системи або ERP-системи Дані монетизації Допомога клієнтам у розвитку бізнесу за допомогою аналітики даних і рішень штучного інтелекту. Оновлення та вдосконалення навичок Маючи статус золотого партнера Microsoft, партнери та співробітники BDO Digital можуть підтвердити значну кількість компетенцій Microsoft. Компанія Microsoft незмінно визнає нас найкращим партнером року в Центральному регіоні. Наше прагнення підтримувати ключові компетенції є одним з багатьох способів, за допомогою яких ми допомагаємо клієнтам отримати максимальну віддачу від інвестицій в Microsoft. Наші спільні технології Додаткові сфери розширених спеціалізацій містять: Прийняття та управління змінами ID та керування доступом Захист інформації та управління Захист від загроз Модернізація веб-застосунку до Microsoft Azure Міграція Windows Server і SQL Server на Microsoft Azure Джерело BDO Global

BDO тісно працює з Microsoft, щоб спільно надавати послуги цифрової трансформації нашим клієнтам.

Наші рішення, побудовані на основі безпечних технологій Microsoft, забезпечують перевірені та практичні ІТ-рішення для задоволення зростаючих потреб портфоліо наших клієнтів. Ми зосереджуємось на тому, щоб спочатку визначити бізнес-цілі клієнтів, а потім залучити команду фахівців з бізнесу та технологій для досягнення успіху.

Ми працюємо з клієнтами, щоб допомогти їм зрозуміти різноманітність рішень, доступних від Microsoft, щоб вони могли прискорити і впровадити безпечні рішення та масштабувати трансформацію. Наші ширші зв’язки та розуміння бізнесу означають, що ми не просто консультанти з питань технологій, а й бізнес-консультанти, що дозволяє нам оцінювати повністю контекст і наслідки порад.

З огляду на портфоліо застосунків і процесів, які будь-який бізнес може мати, BDO також працюватиме з Microsoft, щоб упорядкувати портфоліо клієнтів, а потім модернізувати, переосмислити або створити застосунки, які найкраще відповідають поточним і майбутнім бізнес-потребам бізнесу.

Партнерство BDO з Microsoft дозволяє використовувати найкращі можливості BDO з погляду технологій та консультацій, і забезпечує безпосереднє узгодження з рішеннями Microsoft, щоб наші клієнти могли досягти бажаного результату в бізнесі.

Наші спільні технологічні рішення

BDO співпрацює з Microsoft у кількох сферах, зокрема:

 • Безпека, відповідність та управління ідентифікацією
 • Забезпечення зниження ризиків у середовищі наших клієнтів
 • Оцінка, вибір і впровадження бізнес-застосунків, таких як CRM-системи або ERP-системи
 • Дані монетизації
 • Допомога клієнтам у розвитку бізнесу за допомогою аналітики даних і рішень штучного інтелекту.

Оновлення та вдосконалення навичок

Маючи статус золотого партнера Microsoft, партнери та співробітники BDO Digital можуть підтвердити значну кількість компетенцій Microsoft. Компанія Microsoft незмінно визнає нас найкращим партнером року в Центральному регіоні. Наше прагнення підтримувати ключові компетенції є одним з багатьох способів, за допомогою яких ми допомагаємо клієнтам отримати максимальну віддачу від інвестицій в Microsoft.

Наші спільні технології

Додаткові сфери розширених спеціалізацій містять:

 • Прийняття та управління змінами
 • ID та керування доступом
 • Захист інформації та управління
 • Захист від загроз
 • Модернізація веб-застосунку до Microsoft Azure
 • Міграція Windows Server і SQL Server на Microsoft Azure

Джерело BDO Global

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: