fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільнота ЕВА зустрілась з Ольгою Стефанішиною

13/ 03/ 2024
    Вчора в Європейській Бізнес Асоціації відбулась зустріч з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, присвячена євроінтеграційному руху України. Так, пані Стефанішина поінформувала, що країна рухається динамічно в напрямку членства. Наразі розпочато процес скринінгу за всіма напрямками майбутнього договору про членство у ЄС, що передбачає визначення обсягу зобовязань, які має впровадити Україна, переходячи на європейські стандарти. Тож пані Ольга закликала бізнес долучатись до процесу та надавати інформацію про потреби. Вона наголосила, що переговорна позиція має формувати українською економікою,  влада має забезпечувати юридичну складову, тож бізнес має бути активним, має бути першоджерелом даних в цьому питанні. Загалом же, на початкових етапах процес переговорів буде відкритим. Тож можна вже зараз долучатись, формувати та ставити питання, формувати відповідну позицію. Водночас, в Єврокомісію вже було направлено офіційний запит щодо розгляду у пріоритетному порядку переговорних розділів в сфері агрополітики, харчової сфери та транспорту. Також Ольга Стефанішина акцентувала, що в процесі вступу, Україна має скасувати всі угоди про вільну торгівлю і вийти з угод, які має зараз. Адже Україна стане частиною договорів, які діють в ЄС (якщо переговорний процес буде проходити добре). Тож бізнес це має розуміти і переглянути ринки на предмет актуальності. В контексті членство в НАТО вона наголосила, що це і є гарантія інвестицій в країну. Так, наразі триває підготовка Вашингтонського саміту НАТО.   В контексті ситуації на кордоні Україна-Польща Віцепрем’єрка нагадала, що 28 березня відбудеться спільне засідання Урядів для обговорення питань, які турбують обидві сторони. Щиро дякуємо Ользі Стефанішиній за зустріч, потрібний плідний діалог з бізнесом та щиро сподіваємось на подальшу співпрацю для спільного руху в напрямку членства в ЄС.
01/

 

Вчора в Європейській Бізнес Асоціації відбулась зустріч з Ольгою Стефанішиною, Віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, присвячена євроінтеграційному руху України.

Так, пані Стефанішина поінформувала, що країна рухається динамічно в напрямку членства.

Наразі розпочато процес скринінгу за всіма напрямками майбутнього договору про членство у ЄС, що передбачає визначення обсягу зобов’язань, які має впровадити Україна, переходячи на європейські стандарти. Тож пані Ольга закликала бізнес долучатись до процесу та надавати інформацію про потреби. Вона наголосила, що переговорна позиція має формувати українською економікою,  влада має забезпечувати юридичну складову, тож бізнес має бути активним, має бути першоджерелом даних в цьому питанні.

Загалом же, на початкових етапах процес переговорів буде відкритим. Тож можна вже зараз долучатись, формувати та ставити питання, формувати відповідну позицію.

Водночас, в Єврокомісію вже було направлено офіційний запит щодо розгляду у пріоритетному порядку переговорних розділів в сфері агрополітики, харчової сфери та транспорту.

Також Ольга Стефанішина акцентувала, що в процесі вступу, Україна має скасувати всі угоди про вільну торгівлю і вийти з угод, які має зараз. Адже Україна стане частиною договорів, які діють в ЄС (якщо переговорний процес буде проходити добре). Тож бізнес це має розуміти і переглянути ринки на предмет актуальності.

В контексті членство в НАТО вона наголосила, що це і є гарантія інвестицій в країну. Так, наразі триває підготовка Вашингтонського саміту НАТО.  

В контексті ситуації на кордоні Україна-Польща Віцепрем’єрка нагадала, що 28 березня відбудеться спільне засідання Урядів для обговорення питань, які турбують обидві сторони.

Щиро дякуємо Ользі Стефанішиній за зустріч, потрібний плідний діалог з бізнесом та щиро сподіваємось на подальшу співпрацю для спільного руху в напрямку членства в ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: