fbpx

Спільна заява бізнес-спільноти щодо незалежності НБУ

12/ 11/ 2019
  Бізнес-спільнота, обєднана Європейською Бізнес Асоціацією, Спілкою Українських Підприємців, Американською торговельною палатою в Україні, Форумом Провідних Міжнародних Фінансових Установ, глибоко стурбована останніми подіями навколо Голови Правління АТ «Райффайзен Банк Аваль», екс-першого заступника Голови Національного банку України Олександра Писарука. Бізнес уважно відстежує такі ситуації, особливо при прийнятті рішень щодо здійснення інвестицій. Бізнес-спільнота закликає відповідальні органи державної влади належним чином реагувати на такі випадки, керуючись принципами справедливості, рівності та захищеності всіх громадян, незалежно від їх посад та політичних поглядів.  Дотримання цих принципів має важливе значення для залучення додаткових інвестиційних та кредитних ресурсів в Україну, згідно з амбітними економічними цілями Уряду та взятими на себе зобов’язаннями Президента захищати кожного інвестора в Україні.

Бізнес-спільнота, об’єднана Європейською Бізнес Асоціацією, Спілкою Українських Підприємців, Американською торговельною палатою в Україні, Форумом Провідних Міжнародних Фінансових Установ, глибоко стурбована останніми подіями навколо Голови Правління АТ «Райффайзен Банк Аваль», екс-першого заступника Голови Національного банку України Олександра Писарука.

Бізнес уважно відстежує такі ситуації, особливо при прийнятті рішень щодо здійснення інвестицій.

Бізнес-спільнота закликає відповідальні органи державної влади належним чином реагувати на такі випадки, керуючись принципами справедливості, рівності та захищеності всіх громадян, незалежно від їх посад та політичних поглядів. 

Дотримання цих принципів має важливе значення для залучення додаткових інвестиційних та кредитних ресурсів в Україну, згідно з амбітними економічними цілями Уряду та взятими на себе зобов’язаннями Президента захищати кожного інвестора в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: