fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальна зустріч Південноукраїнського Офісу Асоціації з Главою Делегації ЄС в Україні

23/ 10/ 2017
  Вперше з моменту зайняття своєї посади Голова Делегації Європейського Союзу, Посол Хюг Мінгареллі завітав до Одеси. Щоб розповісти про бізнес-клімат на півдні України, зокрема в портах Одещини, Південноукраїнський офіс Асоціації в партнерстві з EUBAM організував закриту зустріч для членів Асоціації з паном Мінгареллі. За словами пана Мінгареллі, Україна залишається пріоритетною країною і багато що стоїть на кону при захисті її суверенітету і незалежності. Делегація ЄС спрямовує усі свої зусилля на подолання тарифних бар’єрів, що стоять перед інвесторами, та на гармонізацію українського законодавства до права ЄС. Під час відкритого діалогу підприємці висловили ідеї, які можуть підштовхнути торгівлю з Європейським Союзом, ділилися своїми пропозиціями стосовно заходів, що сприятимуть торгівлі в портах, та розповідали про насущні проблеми, з якими зіткаються інвестори в Україні: зазіхання чиновників та правоохоронних органів, недієвість чинного законодавства. Ще учасники обговорили перспективи запропонованої концепції реформи Митниці,  яка була розгорнута  Урядом України цього року.

Вперше з моменту зайняття своєї посади Голова Делегації Європейського Союзу, Посол Хюг Мінгареллі завітав до Одеси. Щоб розповісти про бізнес-клімат на півдні України, зокрема в портах Одещини, Південноукраїнський офіс Асоціації в партнерстві з EUBAM організував закриту зустріч для членів Асоціації з паном Мінгареллі.

За словами пана Мінгареллі, Україна залишається пріоритетною країною і багато що стоїть на кону при захисті її суверенітету і незалежності. Делегація ЄС спрямовує усі свої зусилля на подолання тарифних бар’єрів, що стоять перед інвесторами, та на гармонізацію українського законодавства до права ЄС.

Під час відкритого діалогу підприємці висловили ідеї, які можуть підштовхнути торгівлю з Європейським Союзом, ділилися своїми пропозиціями стосовно заходів, що сприятимуть торгівлі в портах, та розповідали про насущні проблеми, з якими зіткаються інвестори в Україні: зазіхання чиновників та правоохоронних органів, недієвість чинного законодавства. Ще учасники обговорили перспективи запропонованої концепції реформи Митниці,  яка була розгорнута  Урядом України цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: