fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Соєво-рапсові правки»

27/ 11/ 2018
  У грудні минулого року ВРУ прийняла так звані «соєво-рапсові правки», якими скасувала відшкодування ПДВ на сою з 1 вересня цього року і на рапс з 1 січня 2020. І такими діями перекреслила принципи вільної конкуренції. В кінці літа був прийнятий і набув чинності законопроект №7403-д, яким була введена тимчасова відміна відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів (з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2021 роки) і ріпаку (з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року). У той же час, було зроблено виняток для підприємств-виробників, які самостійно вирощують зазначену продукцію на землях сільгосппризначення. Подібна вибіркова податкова політика дискримінує інших учасників зернового ринку та створює перекос на ринку. Детальніше про це для Kyiv Post розказала Ірина Душник, виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Асоціації. З матеріалом можна ознайомитись за посиланням

У грудні минулого року ВРУ прийняла так звані «соєво-рапсові правки», якими скасувала відшкодування ПДВ на сою з 1 вересня цього року і на рапс з 1 січня 2020. І такими діями перекреслила принципи вільної конкуренції.

В кінці літа був прийнятий і набув чинності законопроект №7403-д, яким була введена тимчасова відміна відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів (з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2021 роки) і ріпаку (з 1 січня 2020 року до 31 грудня 2021 року). У той же час, було зроблено виняток для підприємств-виробників, які самостійно вирощують зазначену продукцію на землях сільгосппризначення.

Подібна вибіркова податкова політика дискримінує інших учасників зернового ринку та створює перекос на ринку. Детальніше про це для Kyiv Post розказала Ірина Душник, виконавчий директор Комітету олійних та зернових культур Асоціації.

З матеріалом можна ознайомитись за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: