СОС Дитячі Містечка Україна шукає партнерів для проведення благодійної кампанії «Прямий діалог»

12/ 10/ 2020
  Міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна шукає партнерів для проведення благодійної кампанії «Прямий діалог» та звертається до компаній – власників ТРЦ та бізнес-центрів з проханням надати на безоплатній основі можливість її представникам перебувати на території майданчиків ТРЦ, бізнес-центрів. У рамках кампанії представники (фейсери) організації знаходитимуться в торговельних центрах, бізнес-центрах, на вулицях – розповідатимуть людям про роботу організації та пропонуватимуть підтримати її діяльність, оформивши щомісячне пожертвування через платіжну систему на сайті організації. Представники СОС Дитячі Містечка не приймають готівку і товари в рамках кампанії. Благодійники, які вирішили підтримати організацію і оформити пожертвування, можуть брати участь у житті Дитячих містечок – отримувати новини про успіхи підопічних організації, звіт про використання зібраних коштів і тд. Проведення Face-to-face кампаній – звична світова практика залучення прихильників до діяльності неурядових організацій. Для більш детальної інформації, як можна приєднатися до благодійної кампанії «Прямий діалог», звертайтеся до Ксенії Семеняк, менеджерки по роботі з індивідуальними спонсорами та комунікації, 0504863378, ksenia.semeniak@sos-ukraine.org Міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка з 2003 року в Україні комплексно працює з проблемою сирітства, допомагає сімям у кризі, дітям, які втратили батьківське піклування та молоді з вразливих категорій. СОС Дитячі Містечка Україна - частина всесвітньої федерації, яка працює у 136 країнах світу.

Міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна шукає партнерів для проведення благодійної кампанії «Прямий діалог» та звертається до компаній – власників ТРЦ та бізнес-центрів з проханням надати на безоплатній основі можливість її представникам перебувати на території майданчиків ТРЦ, бізнес-центрів.

У рамках кампанії представники (фейсери) організації знаходитимуться в торговельних центрах, бізнес-центрах, на вулицях – розповідатимуть людям про роботу організації та пропонуватимуть підтримати її діяльність, оформивши щомісячне пожертвування через платіжну систему на сайті організації. Представники СОС Дитячі Містечка не приймають готівку і товари в рамках кампанії. Благодійники, які вирішили підтримати організацію і оформити пожертвування, можуть брати участь у житті Дитячих містечок – отримувати новини про успіхи підопічних організації, звіт про використання зібраних коштів і тд. Проведення Face-to-face кампаній – звична світова практика залучення прихильників до діяльності неурядових організацій.

Для більш детальної інформації, як можна приєднатися до благодійної кампанії «Прямий діалог», звертайтеся до Ксенії Семеняк, менеджерки по роботі з індивідуальними спонсорами та комунікації, 0504863378, ksenia.semeniak@sos-ukraine.org

Міжнародна благодійна організація СОС Дитячі Містечка з 2003 року в Україні комплексно працює з проблемою сирітства, допомагає сім’ям у кризі, дітям, які втратили батьківське піклування та молоді з вразливих категорій. СОС Дитячі Містечка Україна – частина всесвітньої федерації, яка працює у 136 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: