fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сонячний і привітний Кіпр повертається: SkyUp відновлює рейси в Ларнаку вже у квітні

25/ 03/ 2021
  Білосніжні піщані пляжі, море кольору бірюзи, тепле ласкаве сонце і квітуча зелень повсюди — весняний Кіпр всього в трьох годинах льоту. Повертаємося до одного з улюблених напрямків вже у квітні. Спочатку літатимемо на острів із Києва, а з травня — ще й з Харкова та Запоріжжя. Квитки на рейси вже можна придбати на skyup.aero. Київ — Ларнака — Київ Стартуємо 17 квітня з 1-2 рейсів на тиждень. Починаючи з травня плануємо збільшити частоту до чотирьох рейсів на тиждень: по понеділках, середах, п’ятницях і суботах. Запоріжжя — Ларнака — Запоріжжя Стартуємо 31 травня. Будемо літати щопонеділка. Харків — Ларнака — Харків Стартуємо 1 травня. Виконуватимемо рейси двічі на тиждень: по вівторках і суботах. Також рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку та повернення в Україну напередодні вильоту. Кіпр — справжня знахідка для тих, кому подобається урізноманітнювати свій відпочинок і досліджувати нові місця. Насолодитися мальовничими пляжами і яскравим нічним життям, поринути в атмосферу давніх часів, відвідуючи археологічні та історичні памятки, зарядитися енергією, гуляючи гірськими і прибережними стежками, чи здійснити паломництво до сотень християнських святинь і пам’яток — на цьому острові все можливо. Також уже в травні будемо літати із Запоріжжя та Харкова у Стамбул, гостинність і місцевий колорит якого легко поєднати з пляжним відпочинком у Туреччині — узбережжя Середземного та Егейського морів знаходяться на відстані короткого перельоту.

Білосніжні піщані пляжі, море кольору бірюзи, тепле ласкаве сонце і квітуча зелень повсюди — весняний Кіпр всього в трьох годинах льоту. Повертаємося до одного з улюблених напрямків вже у квітні. Спочатку літатимемо на острів із Києва, а з травня — ще й з Харкова та Запоріжжя.

Квитки на рейси вже можна придбати на skyup.aero.

Київ — Ларнака — Київ

  • Стартуємо 17 квітня з 1-2 рейсів на тиждень. Починаючи з травня плануємо збільшити частоту до чотирьох рейсів на тиждень: по понеділках, середах, п’ятницях і суботах.

Запоріжжя — Ларнака — Запоріжжя

  • Стартуємо 31 травня. Будемо літати щопонеділка.

Харків — Ларнака — Харків

  • Стартуємо 1 травня. Виконуватимемо рейси двічі на тиждень: по вівторках і суботах.

Також рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку та повернення в Україну напередодні вильоту.

Кіпр — справжня знахідка для тих, кому подобається урізноманітнювати свій відпочинок і досліджувати нові місця. Насолодитися мальовничими пляжами і яскравим нічним життям, поринути в атмосферу давніх часів, відвідуючи археологічні та історичні пам’ятки, зарядитися енергією, гуляючи гірськими і прибережними стежками, чи здійснити паломництво до сотень християнських святинь і пам’яток — на цьому острові все можливо.

Також уже в травні будемо літати із Запоріжжя та Харкова у Стамбул, гостинність і місцевий колорит якого легко поєднати з пляжним відпочинком у Туреччині — узбережжя Середземного та Егейського морів знаходяться на відстані короткого перельоту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: