fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp змінює час реєстрації на рейси в аеропортах України

18/ 01/ 2021
  В усіх аеропортах України реєстрація на рейси SkyUp розпочинатиметься за 2,5 години і завершуватиметься за 45 хвилин до вильоту. Посадка завершуватиметься за 20 хвилин до вильоту. Нововведення набирають чинності з 20 січня 2021 року. Зараз реєстрація в українських аеропортах починається за 2 години і завершується за 45 хвилин до вильоту. Посадка завершується за 15 хвилин до вильоту. У міжнародних аеропортах час реєстрації та посадки на рейс може відрізнятися, але лише в більшу сторону, щоб з урахуванням всіх безпекових нововведень пасажири встигали пройти обов’язкові формальні процедури перед посадкою. Наприклад, в аеропортах Стамбула і Дубая ми розпочинаємо реєстрацію за 3 години і завершуємо за 1 годину до вильоту.  Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо нашим пасажирам прибувати в аеропорт вчасно та розраховувати свій час на проходження формальних процедур. Також зекономити час допоможе можливість реєстрації на рейс онлайн. Це можна зробити в особистому кабінеті на сайті авіакомпанії не раніше ніж за 48 годин та не пізніше ніж за 3 години до вильоту. Перелік міст, для вильоту з яких вже доступна онлайн-реєстрація, знаходиться у розділі Пасажирам — Реєстрація.

В усіх аеропортах України реєстрація на рейси SkyUp розпочинатиметься за 2,5 години і завершуватиметься за 45 хвилин до вильоту. Посадка завершуватиметься за 20 хвилин до вильоту. Нововведення набирають чинності з 20 січня 2021 року.

Зараз реєстрація в українських аеропортах починається за 2 години і завершується за 45 хвилин до вильоту. Посадка завершується за 15 хвилин до вильоту.

У міжнародних аеропортах час реєстрації та посадки на рейс може відрізнятися, але лише в більшу сторону, щоб з урахуванням всіх безпекових нововведень пасажири встигали пройти обов’язкові формальні процедури перед посадкою. Наприклад, в аеропортах Стамбула і Дубая ми розпочинаємо реєстрацію за 3 години і завершуємо за 1 годину до вильоту. 

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо нашим пасажирам прибувати в аеропорт вчасно та розраховувати свій час на проходження формальних процедур. Також зекономити час допоможе можливість реєстрації на рейс онлайн. Це можна зробити в особистому кабінеті на сайті авіакомпанії не раніше ніж за 48 годин та не пізніше ніж за 3 години до вильоту. Перелік міст, для вильоту з яких вже доступна онлайн-реєстрація, знаходиться у розділі Пасажирам — Реєстрація.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: