fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp збільшив норму багажу до 32 кг за тарифом Standard на рейсах до Єревана

02/ 12/ 2021
  Свята наближаються, і SkyUp починає готувати приємні бонуси для своїх пасажирів. Відтепер на рейсах  Київ — Єреван — Київ для тарифу Standard норма перевезення багажу збільшена до 32 кг. Оновлені умови поширюються і на квитки, що були придбані за напрямком раніше. Рейси з Києва відбуваються по вівторках, середах, пятницях та неділях. Одне із найдавніших міст і окраса Вірменії Єреван - це про атмосферу і колорит. Величні гори, тисячолітні православні храми та насичені аромати національної кухні Єревана приваблюють туристів з усього світу. Ще б пак! Деякі історики стверджують, що столиця Вірменії – найдавніше місто на Землі, адже воно на 29 років старше за Рим. А всього в годині їзди від міста знаходяться одні з найкращих гірськолижних курортів країни - Цагкадзор та Севан. Свята вже на порозі, тому приїжджайте до рідних чи друзів у Вірменії і радуйте їх подарунками! Подорожуйте комфортно, плануйте гнучко Для того, щоб ви не хвилювались щодо своєї майбутньої подорожі, ми також зробили умови зміни дати вильоту ще зручнішими. Пасажирам SkyUp, які купуватимуть квитки за тарифами Standard і Flex, починаючи з 22 листопада змінювати дату подорожі стало дешевше і вигідніше. В обох тарифах змінювати дату перед вильотом можна виключно за ідентичним напрямком і не пізніше ніж за 12 годин до виконання рейсу. А також відтепер у тарифі Flex можна змінити дату після вильоту, але не пізніше ніж через 48 год. Детальніше про умови читайте тут. Умови вїзду до Вірменії: В’їзд дозволяється  при дотриманні однієї з трьох умов: надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР-діагностування коронавірусу (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону; проходження ПЛР-тестування у “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону; надання сертифікату, що підтверджує щеплення проти COVID-19 (дві дози). Друга доза повинна бути введена не раніше ніж за 14 днів до в’їзду в країну. Визнаються всі існуючі вакцини. Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду у Вірменію на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну. ______ *Ціна актуальна на момент публікації.

Свята наближаються, і SkyUp починає готувати приємні бонуси для своїх пасажирів. Відтепер на рейсах  Київ — Єреван — Київ для тарифу Standard норма перевезення багажу збільшена до 32 кг. Оновлені умови поширюються і на квитки, що були придбані за напрямком раніше. Рейси з Києва відбуваються по вівторках, середах, п’ятницях та неділях.

Одне із найдавніших міст і окраса Вірменії

Єреван – це про атмосферу і колорит. Величні гори, тисячолітні православні храми та насичені аромати національної кухні Єревана приваблюють туристів з усього світу. Ще б пак! Деякі історики стверджують, що столиця Вірменії – найдавніше місто на Землі, адже воно на 29 років старше за Рим. А всього в годині їзди від міста знаходяться одні з найкращих гірськолижних курортів країни – Цагкадзор та Севан. Свята вже на порозі, тому приїжджайте до рідних чи друзів у Вірменії і радуйте їх подарунками!

Подорожуйте комфортно, плануйте гнучко

Для того, щоб ви не хвилювались щодо своєї майбутньої подорожі, ми також зробили умови зміни дати вильоту ще зручнішими. Пасажирам SkyUp, які купуватимуть квитки за тарифами Standard і Flex, починаючи з 22 листопада змінювати дату подорожі стало дешевше і вигідніше. В обох тарифах змінювати дату перед вильотом можна виключно за ідентичним напрямком і не пізніше ніж за 12 годин до виконання рейсу. А також відтепер у тарифі Flex можна змінити дату після вильоту, але не пізніше ніж через 48 год. Детальніше про умови читайте тут.

Умови в’їзду до Вірменії:

В’їзд дозволяється  при дотриманні однієї з трьох умов:

  • надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР-діагностування коронавірусу (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону;
  • проходження ПЛР-тестування у “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону;
  • надання сертифікату, що підтверджує щеплення проти COVID-19 (дві дози). Друга доза повинна бути введена не раніше ніж за 14 днів до в’їзду в країну. Визнаються всі існуючі вакцини.

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду у Вірменію на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну.

______

*Ціна актуальна на момент публікації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: