fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp збільшує вагу ручної поклажі та оновлює правила її перевезення для різних тарифів

15/ 01/ 2021
  Нововведення починають діяти з 20 січня 2021 року та будуть застосовуватися тільки для квитків, придбаних починаючи з цієї дати. Як зміняться загальні правила перевезення ручної поклажі Максимальна вага одного місця ручної поклажі, перевезення якого входить до вартості квитка незалежно від обраного тарифу і не вимагає додаткових доплат, буде збільшено з 7 до 9 кг. Разом з тим розміри цієї сумки/валізи, як і раніше, не повинні перевищувати 55х40х20 см. Додаткові предмети (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/папка для паперів), які можна було безкоштовно брати на борт, за новими правилами повинні будуть розміщуватися всередині сумки/валізи з ручною поклажею. Винятком є товари Duty Free, які до 31 березня 2021 року включно можна додатково брати на борт безкоштовно. Починаючи з 1 квітня для безкоштовного перевезення їх також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи з ручною поклажею або доплачувати за пронесення окремого пакету на борт. Для пасажирів, які подорожують з дітьми, правила щодо додаткових дитячих речей, які можна безкоштовно взяти на борт, залишаються незмінними. Оновлені правила перевезення ручної поклажі для різних тарифів Для всіх наявних тарифів (Basic, Standard, Flex) стане доступною можливість перевезення другої одиниці ручної поклажі: у тарифах Standard і Flex — безкоштовно, а у Basic — за додаткову плату.   Тариф Economy Basic: безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см) друга одиниця ручної поклажі за додаткову плату (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см). Тариф Economy Standard: безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см) друга безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 5 кг, розміри — 35х20х10 см) Тариф Economy Flex: безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см) друга безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см) Просимо пасажирів бути уважними, перевезення ручної поклажі за квитками, які були придбані до 19 січня 2021 року включно, здійснюватиметься за правилами, єдиними для всіх тарифів: безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 7 кг, розміри — 55х40х20 см) безкоштовне перевезення додаткових предметів (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/папка для паперів, товари Duty Free) загальною вагою до 3 кг та розмірами — не більше 35х20х10 см З чинними правилами перевезення ручної поклажі та багажу завжди можна ознайомитися на сайті авіакомпанії у розділі «Пасажирам» — «Ручна поклажа і багаж», «Тарифи».

Нововведення починають діяти з 20 січня 2021 року та будуть застосовуватися тільки для квитків, придбаних починаючи з цієї дати.

Як зміняться загальні правила перевезення ручної поклажі

Максимальна вага одного місця ручної поклажі, перевезення якого входить до вартості квитка незалежно від обраного тарифу і не вимагає додаткових доплат, буде збільшено з 7 до 9 кг. Разом з тим розміри цієї сумки/валізи, як і раніше, не повинні перевищувати 55х40х20 см.

Додаткові предмети (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/папка для паперів), які можна було безкоштовно брати на борт, за новими правилами повинні будуть розміщуватися всередині сумки/валізи з ручною поклажею. Винятком є товари Duty Free, які до 31 березня 2021 року включно можна додатково брати на борт безкоштовно. Починаючи з 1 квітня для безкоштовного перевезення їх також треба буде розміщувати всередині сумки/валізи з ручною поклажею або доплачувати за пронесення окремого пакету на борт.

Для пасажирів, які подорожують з дітьми, правила щодо додаткових дитячих речей, які можна безкоштовно взяти на борт, залишаються незмінними.

Оновлені правила перевезення ручної поклажі для різних тарифів

Для всіх наявних тарифів (Basic, Standard, Flex) стане доступною можливість перевезення другої одиниці ручної поклажі: у тарифах Standard і Flex — безкоштовно, а у Basic — за додаткову плату.  

Тариф Economy Basic:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см)
  • друга одиниця ручної поклажі за додаткову плату (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см).

Тариф Economy Standard:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см)
  • друга безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 5 кг, розміри — 35х20х10 см)

Тариф Economy Flex:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см)
  • друга безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 9 кг, розміри — 55х40х20 см)

Просимо пасажирів бути уважними, перевезення ручної поклажі за квитками, які були придбані до 19 січня 2021 року включно, здійснюватиметься за правилами, єдиними для всіх тарифів:

  • безкоштовна одиниця ручної поклажі (до 7 кг, розміри — 55х40х20 см)
  • безкоштовне перевезення додаткових предметів (ноутбук, чоловіча/жіноча сумка, верхній одяг, парасолька, книга/журнал/папка для паперів, товари Duty Free) загальною вагою до 3 кг та розмірами — не більше 35х20х10 см

З чинними правилами перевезення ручної поклажі та багажу завжди можна ознайомитися на сайті авіакомпанії у розділі «Пасажирам» — «Ручна поклажа і багаж», «Тарифи».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: