fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp виконає низку рейсів до Узбекистану влітку та восени 2021

02/ 06/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp протягом літа й осені 2021 р. виконає низку рейсів за маршрутом Київ – Ташкент – Київ. Польоти виконуватимуться раз на тиждень. Відправитись до Узбекистану й дізнатись більше про історію й культуру цієї країни можна буде кожну середу. Вильоти з Києва заплановані на 17:00 за місцевим часом. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero. Інформація щодо правил в’їзду в Узбекистан Для в’їзду на територію Узбекистану необхідно мати негативний ПЛР-тест зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону. Обов’язковою умовою є заповнення анкети-зобов’язання на проходження 14-денної самоізоляції із вказанням адреси місця проживання/перебування (в готелі або в домашніх умовах). У випадку короткої подорожі необхідно поінформувати про це співробітників аеропорту при заповненні анкети. Інформації щодо проходження та умови самоізоляції менше 14 днів Уряд Республіки Узбекистан не надавав. Для комфортної подорожі й відпочинку рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp протягом літа й осені 2021 р. виконає низку рейсів за маршрутом Київ – Ташкент – Київ. Польоти виконуватимуться раз на тиждень. Відправитись до Узбекистану й дізнатись більше про історію й культуру цієї країни можна буде кожну середу. Вильоти з Києва заплановані на 17:00 за місцевим часом.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero.

Інформація щодо правил в’їзду в Узбекистан

  • Для в’їзду на територію Узбекистану необхідно мати негативний ПЛР-тест зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону.
  • Обов’язковою умовою є заповнення анкети-зобов’язання на проходження 14-денної самоізоляції із вказанням адреси місця проживання/перебування (в готелі або в домашніх умовах).
  • У випадку короткої подорожі необхідно поінформувати про це співробітників аеропорту при заповненні анкети.
  • Інформації щодо проходження та умови самоізоляції менше 14 днів Уряд Республіки Узбекистан не надавав.

Для комфортної подорожі й відпочинку рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: