fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp виконає нерегулярний рейс Київ – Баку – Київ

26/ 11/ 2020
  30 листопада 2020 року авіакомпанія виконає нерегулярний рейс за маршрутом Баку – Київ. Квитки доступні на сайті тільки в один кінець. Інформація для подорожуючих Відповідно до останнього оновлення переліку країн червоної та зеленої зони поширення COVID-19, який оприлюднило Міністерство охорони здоров’я України 6 листопада 2020 року, Азербайджан залишається у зеленій зоні. Після в’їзду в Україну з Азербайджану не потрібно самоізолюватися чи здавати ПЛР-тест. Однак подорожуючим потрібно мати страховий поліс, що передбачає лікування від коронавірусу. Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і перебування в країні напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp. Нагадаємо, що  26 листопада SkyUp також виконає нерегулярний рейс Київ – Ташкент.

30 листопада 2020 року авіакомпанія виконає нерегулярний рейс за маршрутом Баку – Київ. Квитки доступні на сайті тільки в один кінець.

Інформація для подорожуючих

  • Відповідно до останнього оновлення переліку країн червоної та зеленої зони поширення COVID-19, який оприлюднило Міністерство охорони здоров’я України 6 листопада 2020 року, Азербайджан залишається у зеленій зоні.
  • Після в’їзду в Україну з Азербайджану не потрібно самоізолюватися чи здавати ПЛР-тест. Однак подорожуючим потрібно мати страховий поліс, що передбачає лікування від коронавірусу.

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і перебування в країні напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Нагадаємо, що  26 листопада SkyUp також виконає нерегулярний рейс Київ – Ташкент.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: