fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp виграв справу по рейсам Київ — Стамбул: рішення суду

23/ 09/ 2021
  Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду задовольнив скарги  Державної авіаційної служби України (ДАСУ) та SkyUp Airlines, а значить, рейси за маршрутом Київ — Стамбул — Київ залишаються за авіакомпанією. Відповідна постанова вже опублікована в Державному реєстрі судових рішень і не підлягає оскарженню. «Нарешті закінчилась дивна для нас справа, в якій інша авіакомпанія спробувала поставити під сумнів повноваження ДАСУ щодо розподілу частот на напрямки, а суди першої та другої інстанцій чомусь підтримав такі вимоги, — коментує Дмитро Толкачов, директор з юридичних питань SkyUp Airlines. — Ми раді, що в результаті вдалося досягти справедливого рішення, адже SkyUp отримав ці рейси цілком законно в рамках офіційної процедури. І найголовніше — для наших пасажирів вся ця історія пройшла невідчутно, й вони так само продовжують відкривати разом із нами красу Стамбула». Наразі SkyUp має три частоти на маршруті Київ — Стамбул — Київ та використовує їх повністю: рейси виконуються щопонеділка, щосереди й щоп’ятниці. Авіакомпанія отримала частоти в рамках офіційної процедури, про що є рішення ДАСУ № 596 від 28.04.2020. Проте авіакомпанія, яка набагато раніше була позбавлена частот за цим само маршрутом через невиконання рейсів, намагалась оскаржити це рішення. Детальніше про ситуацію можна дізнатись у публікації «SkyUp захищає європейські стандарти авіабізнесу в Україні». За даними Міжнародного аеропорта Бориспіль рейси до Стамбула є одними з найпопулярніших і протягом останніх кількох місяців стабільно потрапляють до ТОП-3 найзавантаженіших напрямків. SkyUp Airlines пропонує не тільки квитки до Стамбула, але й сітібрейки — актуальний формат відпочинку, коли готель і квитки можна забронювати в один клік на сайті авіакомпанії. Така ж послуга доступна пасажирам, які прямують до Стамбула зі Львова, Одеси чи Харкова.

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду задовольнив скарги  Державної авіаційної служби України (ДАСУ) та SkyUp Airlines, а значить, рейси за маршрутом Київ — Стамбул — Київ залишаються за авіакомпанією. Відповідна постанова вже опублікована в Державному реєстрі судових рішень і не підлягає оскарженню.

«Нарешті закінчилась дивна для нас справа, в якій інша авіакомпанія спробувала поставити під сумнів повноваження ДАСУ щодо розподілу частот на напрямки, а суди першої та другої інстанцій чомусь підтримав такі вимоги, — коментує Дмитро Толкачов, директор з юридичних питань SkyUp Airlines. — Ми раді, що в результаті вдалося досягти справедливого рішення, адже SkyUp отримав ці рейси цілком законно в рамках офіційної процедури. І найголовніше — для наших пасажирів вся ця історія пройшла невідчутно, й вони так само продовжують відкривати разом із нами красу Стамбула».

Наразі SkyUp має три частоти на маршруті Київ — Стамбул — Київ та використовує їх повністю: рейси виконуються щопонеділка, щосереди й щоп’ятниці. Авіакомпанія отримала частоти в рамках офіційної процедури, про що є рішення ДАСУ № 596 від 28.04.2020. Проте авіакомпанія, яка набагато раніше була позбавлена частот за цим само маршрутом через невиконання рейсів, намагалась оскаржити це рішення. Детальніше про ситуацію можна дізнатись у публікації «SkyUp захищає європейські стандарти авіабізнесу в Україні».

За даними Міжнародного аеропорта Бориспіль рейси до Стамбула є одними з найпопулярніших і протягом останніх кількох місяців стабільно потрапляють до ТОП-3 найзавантаженіших напрямків.

SkyUp Airlines пропонує не тільки квитки до Стамбула, але й сітібрейки — актуальний формат відпочинку, коли готель і квитки можна забронювати в один клік на сайті авіакомпанії. Така ж послуга доступна пасажирам, які прямують до Стамбула зі Львова, Одеси чи Харкова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: