fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp відновлює польоти за напрямком Київ – Єреван – Київ

23/ 11/ 2020
  Авіакомпанія SkyUp відновлює польоти до Єревана, а перший рейс відбудеться вже сьогодні – 23 листопада 2020 року. Літак відправляється о 23:45, а повертається із Єревана завтра, 24 листопада 2020 року, о 05:30. Відновлення авіасполучення стало можливим, як тільки ми впевнились, що здійснення польотів в регіоні безпечне. Надалі з 1 грудня 2020 року рейси виконуватимуться двічі на тиждень: щовівторка та щоп’ятниці. Щоб зробити подорожі ще більш комфортними, ми встановили вильоти у зручний час: Виліт із Києва до Єревану о 14:05. Зворотний рейс із Єревана до Києва відправляється о 19:50. Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero. Інформація для подорожуючих Відповідно до опублікованого МОЗ України переліку країн із високим рівнем захворюваності COVID-19 Вірменію віднесено до червоної категорії. Це означає, що всі, хто прибуває з цієї країни мають здати ПЛР-тест, а до надходження результатів залишатись на самоізоляції. В’їзд до Вірменії дозволено при дотриманні однієї з умов: надання сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР-тестування COVID-19, отриманий не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону; проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту прибуття (сплачується подорожуючими самостійно). Результати ПЛР-тесту надаються не пізніше 48 годин. До отримання негативного результату подорожуючі мають знаходитись на самоізоляції. Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і перебування в країні напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp відновлює польоти до Єревана, а перший рейс відбудеться вже сьогодні – 23 листопада 2020 року. Літак відправляється о 23:45, а повертається із Єревана завтра, 24 листопада 2020 року, о 05:30. Відновлення авіасполучення стало можливим, як тільки ми впевнились, що здійснення польотів в регіоні безпечне.

Надалі з 1 грудня 2020 року рейси виконуватимуться двічі на тиждень: щовівторка та щоп’ятниці. Щоб зробити подорожі ще більш комфортними, ми встановили вильоти у зручний час:

  • Виліт із Києва до Єревану о 14:05.
  • Зворотний рейс із Єревана до Києва відправляється о 19:50.

Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Інформація для подорожуючих

Відповідно до опублікованого МОЗ України переліку країн із високим рівнем захворюваності COVID-19 Вірменію віднесено до червоної категорії. Це означає, що всі, хто прибуває з цієї країни мають здати ПЛР-тест, а до надходження результатів залишатись на самоізоляції.

В’їзд до Вірменії дозволено при дотриманні однієї з умов:

  • надання сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР-тестування COVID-19, отриманий не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону;
  • проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту прибуття (сплачується подорожуючими самостійно).

Результати ПЛР-тесту надаються не пізніше 48 годин. До отримання негативного результату подорожуючі мають знаходитись на самоізоляції.

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і перебування в країні напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: