fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp уже в Баку: перший рейс відправився зі Львова

05/ 07/ 2021
  4 липня 2021 року авіакомпанія SkyUp виконала перший рейс за маршрутом Львів — Баку — Львів. Літаки зі Львова відправлятимуться раз на тиждень — щонеділі, а в зворотному напрямку літатимуть щопонеділка. SkyUp продовжує розвивати міжнародну польотну програму з обласних центрів й створює більше можливостей нашим громадянам побачити світ, а іноземцям — відкрити для себе Україну. Квитки вже доступні на сайті skyup.aero. Правила в’їзду до Азербайджану Станом на 5 липня 2021 р. в’їзд дозволено за умови наявності посвідки на проживання, а також за рішенням Оперативного Штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки. Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

4 липня 2021 року авіакомпанія SkyUp виконала перший рейс за маршрутом Львів — Баку — Львів. Літаки зі Львова відправлятимуться раз на тиждень — щонеділі, а в зворотному напрямку літатимуть щопонеділка.

SkyUp продовжує розвивати міжнародну польотну програму з обласних центрів й створює більше можливостей нашим громадянам побачити світ, а іноземцям — відкрити для себе Україну.

Квитки вже доступні на сайті skyup.aero.

Правила в’їзду до Азербайджану

Станом на 5 липня 2021 р. в’їзд дозволено за умови наявності посвідки на проживання, а також за рішенням Оперативного Штабу при Кабінеті Міністрів Азербайджанської Республіки.

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: