fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp у травні: 13 нових маршрутів, новий стратегічний партнер і пошук талантів

10/ 06/ 2021
  У травні ми продовжили запускати та анонсувати нові можливості відкривати світ та Україну для наших пасажирів. Почали працювати з новим стратегічним партнером Sabre для покращення доступу до наших сервісів на глобальному ринку. І продовжуємо розширювати льотну команду. Найважливіше — у цифрах У травні SkyUp встановив абсолютний рекорд за кількістю виконаних рейсів за весь період діяльності компанії. Ми виконали 1 419 рейсів*. З них чартерних — 870, регулярних — 519. Ще 30 — позиційні і тренувальні рейси. Нашим другим рекордом стала найбільша за всі 3 роки роботи добова кількість виконаних польотів — у травні ми досягли відмітки у 60 рейсів*. Пасажирськими рейсами перевезли 209 924 пасажири*. З них чартерами — 152 835 осіб, регулярними — 57 089. Також пасажирськими рейсами ми транспортували 41 459,16 кг вантажу*.      Найпопулярніші напрямки серед пасажирів SkyUp За обсягом перевезених пасажирів у травні чартерними рейсами люди найчастіше подорожували до: Шарм-ель-Шейха, Єгипет — 30 770 осіб Анталії, Туреччина — 26 159 осіб Хургади, Єгипет — 12 407 осіб Пасажири регулярних рейсів найчастіше вибирали такі напрямки: Стамбул, Туреччина — 6 965 осіб Тбілісі, Грузія — 6 046 осіб Батумі, Грузія — 4 222 осіб Нові напрямки для подорожей У травні ми продовжили відкривати нові напрямки з Києва та регіонів для наших пасажирів. Карта польотів SkyUp поповнилася наступними внутрішніми та міжнародними маршрутами: З Києва до Бодрума, Ізміра та Одеси З Одеси до Батумі, Харкова і Львова Зі Львова до Тирани  З Харкова до Ларнаки, Тивата і Тирани Із Запоріжжя до Стамбула, Батумі і Тирани Також ми анонсували старт у червні польотної програми з Одеси на грецький острів Крит, із Запоріжжя і Львова в Тиват, що у Чорногорії. А ще маємо дещо особливе для тих, хто скучив за новими відкриттями і бажає отримувати більше вражень від подорожей: у червні вирушаємо у справжню експедицію Казахстаном, а у липні проведемо 4 незабутні дні Weekend for U у Грузії. Партнерство із Sabre Corporation У травні SkyUp розпочав співпрацю з одним із найбільших постачальників технологій та програмного забезпечення для світової індустрії подорожей Sabre. Компанія забезпечить дистрибуцію тарифів SkyUp на глобальній платформі, що є інноваційним торговельним майданчиком для сотень тисяч агентств та корпорацій у сфері подорожей у всьому світі. Завдяки цьому партнерству ми покращуємо доступ тревел-комьюніті до ресурсів авіакомпанії і стаємо легко доступними на глобальному ринку. Зростання команди Ми активно розширюємо нашу мережу маршрутів, а отже — шукаємо талановитих фахівців, готових приєднатися до нашої команди командирів повітряних суден, других пілотів і бортпровідників. За подробицями пишіть на letstalk@skyup.aero або надсилайте повідомлення на наших сторінках у соцмережах: SkyUp Airlines у Facebook та в Instagram-акаунті skyup.aero. *Відповідно до даних внутрішньої статистики авіакомпанії SkyUp

У травні ми продовжили запускати та анонсувати нові можливості відкривати світ та Україну для наших пасажирів. Почали працювати з новим стратегічним партнером Sabre для покращення доступу до наших сервісів на глобальному ринку. І продовжуємо розширювати льотну команду.

Найважливіше — у цифрах

У травні SkyUp встановив абсолютний рекорд за кількістю виконаних рейсів за весь період діяльності компанії. Ми виконали 1 419 рейсів*. З них чартерних — 870, регулярних — 519. Ще 30 — позиційні і тренувальні рейси.

Нашим другим рекордом стала найбільша за всі 3 роки роботи добова кількість виконаних польотів — у травні ми досягли відмітки у 60 рейсів*.

Пасажирськими рейсами перевезли 209 924 пасажири*. З них чартерами — 152 835 осіб, регулярними — 57 089.

Також пасажирськими рейсами ми транспортували 41 459,16 кг вантажу*.     

Найпопулярніші напрямки серед пасажирів SkyUp

За обсягом перевезених пасажирів у травні чартерними рейсами люди найчастіше подорожували до:

 • Шарм-ель-Шейха, Єгипет — 30 770 осіб
 • Анталії, Туреччина — 26 159 осіб
 • Хургади, Єгипет — 12 407 осіб

Пасажири регулярних рейсів найчастіше вибирали такі напрямки:

 • Стамбул, Туреччина — 6 965 осіб
 • Тбілісі, Грузія — 6 046 осіб
 • Батумі, Грузія — 4 222 осіб

Нові напрямки для подорожей

У травні ми продовжили відкривати нові напрямки з Києва та регіонів для наших пасажирів. Карта польотів SkyUp поповнилася наступними внутрішніми та міжнародними маршрутами:

 • З Києва до Бодрума, Ізміра та Одеси
 • З Одеси до Батумі, Харкова і Львова
 • Зі Львова до Тирани 
 • З Харкова до Ларнаки, Тивата і Тирани
 • Із Запоріжжя до Стамбула, Батумі і Тирани

Також ми анонсували старт у червні польотної програми з Одеси на грецький острів Крит, із Запоріжжя і Львова в Тиват, що у Чорногорії. А ще маємо дещо особливе для тих, хто скучив за новими відкриттями і бажає отримувати більше вражень від подорожей: у червні вирушаємо у справжню експедицію Казахстаном, а у липні проведемо 4 незабутні дні Weekend for U у Грузії.

Партнерство із Sabre Corporation

У травні SkyUp розпочав співпрацю з одним із найбільших постачальників технологій та програмного забезпечення для світової індустрії подорожей Sabre. Компанія забезпечить дистрибуцію тарифів SkyUp на глобальній платформі, що є інноваційним торговельним майданчиком для сотень тисяч агентств та корпорацій у сфері подорожей у всьому світі. Завдяки цьому партнерству ми покращуємо доступ тревел-комьюніті до ресурсів авіакомпанії і стаємо легко доступними на глобальному ринку.

Зростання команди

Ми активно розширюємо нашу мережу маршрутів, а отже — шукаємо талановитих фахівців, готових приєднатися до нашої команди командирів повітряних суден, других пілотів і бортпровідників. За подробицями пишіть на letstalk@skyup.aero або надсилайте повідомлення на наших сторінках у соцмережах: SkyUp Airlines у Facebook та в Instagram-акаунті skyup.aero.

*Відповідно до даних внутрішньої статистики авіакомпанії SkyUp

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: