fbpx

SkyUp розширює польотну програму до Стамбула

04/ 11/ 2020
  Відтепер також  зі Львова та Одеси Авіакомпанія SkyUp розширює міжнародну програму з  регіонів. З 18 грудня відкриваються рейси до Стамбула зі Львова та Одеси.  Рейси виконуватимуться по понеділках і п’ятницях. Літак прибуватиме в новий аеропорт “Стамбул”.  Продаж квитків стартує вже сьогодні. Звертаємо увагу, що на цих рейсах норми одиниці багажу збільшені до 32 кг, замість звичайних 23 кг. Крім того, SkyUp відкриває можливість замовити CityBreak до Стамбула з вильотом зі Львова та Одеси. CityBreak – smart-відпочинок для тих, хто цінує свій час та хоче отримати максимум комфортного відпочинку навіть протягом короткої відпустки. Детальніше можна дізнатись на офіційному сайті авіакомпанії в спеціальному розділі. Поєднання історії та сучасності, динаміки великого міста та спокою старовини роблять Стамбул цікавим напрямком у будь-яку пору року. Від давніх споруд, що дивують масштабом, до архітектурних шедеврів сьогодення; від затишних кафе до величезних торговельно-розважальних центрів – тут є все, що зацікавить мандрівників. Квитки та сітібрейки вже доступні на сайті skyup.aero. Що потрібно знати про подорож до Стамбула Туреччина дозволила українцям в’їзд з 1 липня 2020 року без ПЛР-тестування та самоізоляції. Наразі для подорожі до Туреччини потрібно мати такі документи: паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт України у вигляді ID-картки; поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини. У разі виявлення симптомів Covid-19 в аеропорту безкоштовно проводиться ПЛР-тест. Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Відтепер також  зі Львова та Одеси

Авіакомпанія SkyUp розширює міжнародну програму з  регіонів. З 18 грудня відкриваються рейси до Стамбула зі Львова та Одеси.  Рейси виконуватимуться по понеділках і п’ятницях. Літак прибуватиме в новий аеропорт “Стамбул”. 

Продаж квитків стартує вже сьогодні. Звертаємо увагу, що на цих рейсах норми одиниці багажу збільшені до 32 кг, замість звичайних 23 кг.

Крім того, SkyUp відкриває можливість замовити CityBreak до Стамбула з вильотом зі Львова та Одеси. CityBreak – smart-відпочинок для тих, хто цінує свій час та хоче отримати максимум комфортного відпочинку навіть протягом короткої відпустки. Детальніше можна дізнатись на офіційному сайті авіакомпанії в спеціальному розділі.

Поєднання історії та сучасності, динаміки великого міста та спокою старовини роблять Стамбул цікавим напрямком у будь-яку пору року. Від давніх споруд, що дивують масштабом, до архітектурних шедеврів сьогодення; від затишних кафе до величезних торговельно-розважальних центрів – тут є все, що зацікавить мандрівників.

Квитки та сітібрейки вже доступні на сайті skyup.aero.

Що потрібно знати про подорож до Стамбула

Туреччина дозволила українцям в’їзд з 1 липня 2020 року без ПЛР-тестування та самоізоляції. Наразі для подорожі до Туреччини потрібно мати такі документи:

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон або паспорт України у вигляді ID-картки;
  • поліс медичного страхування, який покриває витрати на лікування Covid-19 на території Туреччини. Його можна придбати онлайн, у туроператора або в аеропорту Туреччини.

У разі виявлення симптомів Covid-19 в аеропорту безкоштовно проводиться ПЛР-тест.

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: