fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp розпочинає співпрацю з VUSO: страхування подорожей стає ще надійнішим

19/ 08/ 2021
  В червні 2021 року авіакомпанія SkyUp і страхова компанія VUSO повідомили про початок співпраці, а вже зараз представляють спільний продукт. Відтепер пасажири, які оформлюють страховку на офіційному сайті компанії skyup.aero, отримують якісний захист від VUSO. «Для нас співпраця з VUSO — важливий етап, адже ми завжди прагнемо, щоб наші пасажири отримували якісний сервіс. Сьогодні, коли кордони поступово відкриваються, питання страховки знову стає актуальним, а тому ми даємо можливість оформити її буквально за пару кліків під час придбання квитків чи пізніше в особистому кабінеті», — коментує Дмитро Сєроухов, генеральний директор SkyUp Airlines. Обираєте те, що необхідно Функція страхування дозволяє пасажирам обрати саме те, що потрібно: покриття медичних витрат; компенсація фінансових витрат, повязаних з неможливістю здійснення поїздки; захист від пошкодження чи втрати багажу. Завдяки надійній страховці від компанії VUSO, пасажири SkyUp зможуть у будь-якій частині світу отримати підтримку 24/7 від кваліфікованого асистансу. Як оформити страховку? Замовити послугу можна під час придбання квитків або додати опцію до вже купленого квитка в особистому кабінеті користувача на сайті авіакомпанії. Для того щоб придбати страховку, потрібно натиснути на відповідне позначення серед доступних додаткових послуг, а далі замовити потрібні послуги. Страхування може бути оформлене на одного, кількох чи всіх пасажирів, що вказані в бронюванні. При цьому в різних пасажирів можуть бути як однакові, так і різні пакети. Оплатити послуги можна банківською карткою або коштами з балансу в особистому кабінеті на сайті SkyUp. Для власників квитків Standard і Flex діють знижки 10% і 20% відповідно. Страхування VUSO дозволяє швидко й зручно підготуватись до подорожі й бути впевненими в підтримці у самих неочікуваних ситуаціях. Подорожуйте комфортно та безпечно, і відкривайте світ разом зі SkyUp.

В червні 2021 року авіакомпанія SkyUp і страхова компанія VUSO повідомили про початок співпраці, а вже зараз представляють спільний продукт. Відтепер пасажири, які оформлюють страховку на офіційному сайті компанії skyup.aero, отримують якісний захист від VUSO.

«Для нас співпраця з VUSO — важливий етап, адже ми завжди прагнемо, щоб наші пасажири отримували якісний сервіс. Сьогодні, коли кордони поступово відкриваються, питання страховки знову стає актуальним, а тому ми даємо можливість оформити її буквально за пару кліків під час придбання квитків чи пізніше в особистому кабінеті», — коментує Дмитро Сєроухов, генеральний директор SkyUp Airlines.

Обираєте те, що необхідно

Функція страхування дозволяє пасажирам обрати саме те, що потрібно:

  • покриття медичних витрат;
  • компенсація фінансових витрат, пов’язаних з неможливістю здійснення поїздки;
  • захист від пошкодження чи втрати багажу.

Завдяки надійній страховці від компанії VUSO, пасажири SkyUp зможуть у будь-якій частині світу отримати підтримку 24/7 від кваліфікованого асистансу.

Як оформити страховку?

  • Замовити послугу можна під час придбання квитків або додати опцію до вже купленого квитка в особистому кабінеті користувача на сайті авіакомпанії.
  • Для того щоб придбати страховку, потрібно натиснути на відповідне позначення серед доступних додаткових послуг, а далі замовити потрібні послуги.
  • Страхування може бути оформлене на одного, кількох чи всіх пасажирів, що вказані в бронюванні. При цьому в різних пасажирів можуть бути як однакові, так і різні пакети.
  • Оплатити послуги можна банківською карткою або коштами з балансу в особистому кабінеті на сайті SkyUp.
  • Для власників квитків Standard і Flex діють знижки 10% і 20% відповідно.

Страхування VUSO дозволяє швидко й зручно підготуватись до подорожі й бути впевненими в підтримці у самих неочікуваних ситуаціях. Подорожуйте комфортно та безпечно, і відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: