fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp продовжує участь в акції «Шукай свого у притулках» та запускає безкоштовне перевезення узятих із притулку тварин

18/ 01/ 2021
  Ми хочемо, щоб якнайбільше безпритульних тварин знайшли дім і люблячу сім’ю. Тому продовжуємо участь у кампанії благодійного фонду Happy Paw з адопції тварин із притулків, яка стартувала до Всесвітнього дня захисту тварин у жовтні минулого року. Що отримують від нас учасники акції Всі, хто до кінця 2021 року прихистить кота чи собаку з одного із притулків-партнерів фонду Happy Paw, зможуть безкоштовно та безстроково перевозити їх на рейсах SkyUp Airlines. Притулки, які беруть участь у кампанії: Бест Френдс, Манана, Велике серце, В добрі руки, Бім, Дім, де живе любов, Щасливий пес, ОЦС. Для першого знайомства з чотирилапими безхатченками, які зараз перебувають у перелічених вище та інших притулках, з якими співпрацює благодійний фонд, можна скористатися розділом «Влаштування» на сайті Happy Paw. Власник тварини з притулку, який бере участь у кампанії, отримує сертифікат, з яким зможе безкоштовно брати з собою пухнастого друга в подорожі з авіакомпанією SkyUp Airlines. Також з січня на нашому сайті серед додаткових послуг вже доступна можливість для безкоштовного перевезення вашого улюбленця з притулку. Як подорожувати разом Для активації послуги безкоштовного перевезення вашого чотирилапого улюбленця з притулку треба зробити кілька простих кроків: Спершу зареєструйтеся або авторизуйтеся на сайті aero. Для цього натисніть на зображення дверцят у верхньому правому кутку і виберіть потрібну дію У розділі «Мої бронювання» виберіть потрібний рейс або почніть бронювати квиток Серед додаткових послуг виберіть опцію «Для твого Happy Paw» і введіть номер свого ваучера-сертифіката, який ви отримали, коли забирали тварину з притулку Подорожі з найріднішими та найулюбленішими — найрадісніші та найяскравіші. Відкривайте Україну і світ разом. Нагадуємо, для квитків, придбаних починаючи з 20 січня, застосовуватимуться нові правила перевезення ручної поклажі. З подробицями можна ознайомитися у новині.

Ми хочемо, щоб якнайбільше безпритульних тварин знайшли дім і люблячу сім’ю. Тому продовжуємо участь у кампанії благодійного фонду Happy Paw з адопції тварин із притулків, яка стартувала до Всесвітнього дня захисту тварин у жовтні минулого року.

Що отримують від нас учасники акції

Всі, хто до кінця 2021 року прихистить кота чи собаку з одного із притулків-партнерів фонду Happy Paw, зможуть безкоштовно та безстроково перевозити їх на рейсах SkyUp Airlines.

Притулки, які беруть участь у кампанії: Бест Френдс, Манана, Велике серце, В добрі руки, Бім, Дім, де живе любов, Щасливий пес, ОЦС. Для першого знайомства з чотирилапими безхатченками, які зараз перебувають у перелічених вище та інших притулках, з якими співпрацює благодійний фонд, можна скористатися розділом «Влаштування» на сайті Happy Paw.

Власник тварини з притулку, який бере участь у кампанії, отримує сертифікат, з яким зможе безкоштовно брати з собою пухнастого друга в подорожі з авіакомпанією SkyUp Airlines.

Також з січня на нашому сайті серед додаткових послуг вже доступна можливість для безкоштовного перевезення вашого улюбленця з притулку.

Як подорожувати разом

Для активації послуги безкоштовного перевезення вашого чотирилапого улюбленця з притулку треба зробити кілька простих кроків:

  • Спершу зареєструйтеся або авторизуйтеся на сайті aero. Для цього натисніть на зображення дверцят у верхньому правому кутку і виберіть потрібну дію
  • У розділі «Мої бронювання» виберіть потрібний рейс або почніть бронювати квиток
  • Серед додаткових послуг виберіть опцію «Для твого Happy Paw» і введіть номер свого ваучера-сертифіката, який ви отримали, коли забирали тварину з притулку

Подорожі з найріднішими та найулюбленішими — найрадісніші та найяскравіші. Відкривайте Україну і світ разом.

Нагадуємо, для квитків, придбаних починаючи з 20 січня, застосовуватимуться нові правила перевезення ручної поклажі. З подробицями можна ознайомитися у новині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: