fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SkyUp отримав дозвіл на виконання чартерних рейсів до Ташкента

03/ 11/ 2020
  30 жовтня авіакомпанія SkyUp отримала дозвіл Державіаслужби на виконання чартерних рейсів до Ташкента два рази на тиждень. У листопаді 2020 року авіакомпанія SkyUp виконає три нерегулярних рейси за маршрутом Київ – Ташкент – Київ. Польоти відбудуться 12, 19 та 26 листопада. За подальшими оновленнями розкладу рейсів слідкуйте на нашому сайті. Інформація для подорожуючих З 1 жовтня 2020 року для в’їзду в Узбекистан потрібно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття в країну. З 28 вересня в Україну дозволений в’їзд громадянам інших країн. За даними МОЗ України від 2 жовтня, Узбекистан входить до «зеленої» зони, тому після в’їзду в Україну не потрібно самоізолюватися чи здавати ПЛР-тест. Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

30 жовтня авіакомпанія SkyUp отримала дозвіл Державіаслужби на виконання чартерних рейсів до Ташкента два рази на тиждень.

У листопаді 2020 року авіакомпанія SkyUp виконає три нерегулярних рейси за маршрутом Київ – Ташкент – Київ. Польоти відбудуться 12, 19 та 26 листопада. За подальшими оновленнями розкладу рейсів слідкуйте на нашому сайті.

Інформація для подорожуючих

  • З 1 жовтня 2020 року для в’їзду в Узбекистан потрібно мати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше ніж за 72 години до прибуття в країну.
  • З 28 вересня в Україну дозволений в’їзд громадянам інших країн. За даними МОЗ України від 2 жовтня, Узбекистан входить до «зеленої» зони, тому після в’їзду в Україну не потрібно самоізолюватися чи здавати ПЛР-тест.

Для комфортної подорожі та уникнення зайвих непорозумінь рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: