fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Скажіть Стамбулу «так»: чотири дні насолод і відкриттів для повного перезавантаження зі SkyUp у квітні

29/ 03/ 2021
  У наш перший вікенд досліджувати і насолоджуватися Стамбулом ми вирушили у листопаді минулого року. І нам так сподобалося, що ми не могли не повторити. Тож вже 16 квітня на тих, хто страшенно скучив за улюбленим містом або давно мріяв із ним познайомитися, чекає не менш захоплива мандрівка, сповнена радісних емоцій і неймовірних переживань. Тільки враження, тільки любов Кожен авторський тур від SkyUp Weekend for U — це концентрат креативу, пригод, емоцій і нових вражень без будь-яких організаційних турбот. Тому що ми продумуємо все до найменших дрібниць. Тому що ми самі обожнюємо подорожувати і створюємо ці вікенди, щоб надихати і закохувати в подорожі якнайбільше людей. Формат Weekend for U — це 4 дні у затишному колі приємних, цікавих людей не більше 10-12 осіб, яких об’єднує любов до подорожей і спрага до нових відкриттів. Вартість тура охоплює переліт туди й назад, проживання у готелі, трансфери, страхування, екскурсії і супровід професійних гідів та фотографа. Мандрівникам залишається лише подбати про особисті витрати і харчування та — насолоджуватися кожним моментом подорожі.  Весняний вікенд у Стамбулі Стамбул закохує в себе з першої зустрічі і ніколи не відпускає надовго. Сюди хочеться повертатися знову і знову. І що найдивовижніше, кожного разу місто відкривається по-новому. Стамбул навесні — це передусім розмаїття барв і неймовірних ароматів завдяки щорічному фестивалю тюльпанів, а також особлива атмосфера відкритих літніх майданчиків і неймовірних панорам із кращих терас на дахах у місті.  Ми спробуємо Стамбул на смак, дослідимо його історію, закохаємося в місцеву гостинність, ритм життя і колорит тонких переплетень давнини і сучасності, східних і європейських традицій. Можливо, ненадовго втратимо голову від його шарму, досягнемо ейфорії в умілих руках знавців турецького масажу і абсолютно точно відзнімкуємо декілька карт пам’яті на телефонах і фотоапаратах, фіксуючи найяскравіші і найрадісніші моменти свого життя. Подивитися детальний опис стамбульського вікенду, надихнутися фотографіями з попередніх турів і придбати свою мандрівку можна на спеціальній сторінці.   Період вікенду: з 16 до 19 квітня 2021 року. Виліт: з Києва та Львова. У Стамбулі зараз тихіше, але так само цікаво Обмеження, які турецька влада запровадила для боротьби з коронавірусом, зробили місто більш безпечним і спокійним. Туристи можуть і надалі насолоджуватись відпочинком у Стамбулі. Для в’їзду у країну нині потрібно заповнювати доступну за посиланням електронну форму та мати поліс медичного страхування і негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону країни. Також рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку та повернення в Україну напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

У наш перший вікенд досліджувати і насолоджуватися Стамбулом ми вирушили у листопаді минулого року. І нам так сподобалося, що ми не могли не повторити. Тож вже 16 квітня на тих, хто страшенно скучив за улюбленим містом або давно мріяв із ним познайомитися, чекає не менш захоплива мандрівка, сповнена радісних емоцій і неймовірних переживань.

Тільки враження, тільки любов

Кожен авторський тур від SkyUp Weekend for U — це концентрат креативу, пригод, емоцій і нових вражень без будь-яких організаційних турбот. Тому що ми продумуємо все до найменших дрібниць. Тому що ми самі обожнюємо подорожувати і створюємо ці вікенди, щоб надихати і закохувати в подорожі якнайбільше людей.

Формат Weekend for U — це 4 дні у затишному колі приємних, цікавих людей не більше 10-12 осіб, яких об’єднує любов до подорожей і спрага до нових відкриттів.

Вартість тура охоплює переліт туди й назад, проживання у готелі, трансфери, страхування, екскурсії і супровід професійних гідів та фотографа. Мандрівникам залишається лише подбати про особисті витрати і харчування та — насолоджуватися кожним моментом подорожі. 

Весняний вікенд у Стамбулі

Стамбул закохує в себе з першої зустрічі і ніколи не відпускає надовго. Сюди хочеться повертатися знову і знову. І що найдивовижніше, кожного разу місто відкривається по-новому.

Стамбул навесні — це передусім розмаїття барв і неймовірних ароматів завдяки щорічному фестивалю тюльпанів, а також особлива атмосфера відкритих літніх майданчиків і неймовірних панорам із кращих терас на дахах у місті. 

Ми спробуємо Стамбул на смак, дослідимо його історію, закохаємося в місцеву гостинність, ритм життя і колорит тонких переплетень давнини і сучасності, східних і європейських традицій. Можливо, ненадовго втратимо голову від його шарму, досягнемо ейфорії в умілих руках знавців турецького масажу і абсолютно точно відзнімкуємо декілька карт пам’яті на телефонах і фотоапаратах, фіксуючи найяскравіші і найрадісніші моменти свого життя.

Подивитися детальний опис стамбульського вікенду, надихнутися фотографіями з попередніх турів і придбати свою мандрівку можна на спеціальній сторінці.  

Період вікенду: з 16 до 19 квітня 2021 року.

Виліт: з Києва та Львова.

У Стамбулі зараз тихіше, але так само цікаво

Обмеження, які турецька влада запровадила для боротьби з коронавірусом, зробили місто більш безпечним і спокійним. Туристи можуть і надалі насолоджуватись відпочинком у Стамбулі.

Для в’їзду у країну нині потрібно заповнювати доступну за посиланням електронну форму та мати поліс медичного страхування і негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до перетину кордону країни.

Також рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду і відпочинку та повернення в Україну напередодні вильоту. Бережіть себе та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: