fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Скасування дії Порядку надання дозволу на виїзд за межі місця проживання з подальшим відправленням на доопрацювання

07/ 07/ 2022
  Як ми раніше повідомляли, 28 червня 2022 року Генеральний Штаб ЗСУ затвердив Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час (Порядок). Порядок, серед іншого, передбачав необхідність отримання дозволу від військкомату, якщо особа мала намір виїжджати за межі місця проживання (місця перебування). Аби отримати дозвіл особа мала підпадати під певні критерії та надати підтверджуючі документи. Слід зазначити, що положення про заборону виїзду призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу військкомату ґрунтувалось на подібній нормі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, яка діє з 1992 року.   06 липня 2022 року Начальник Генерального штабу Збройних Сил України ухвалив рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання. Також Генштаб ЗСУ зазначив, що оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до радниці Asters Інеси Летич, радника Антона Сінцова та керівниці практики альтернативного вирішення спорів Юни Потьомкіної. Asters слідкує за оновленнями та буде відслідковувати появу оновленого документу.

Як ми раніше повідомляли, 28 червня 2022 року Генеральний Штаб ЗСУ затвердив Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час (“Порядок”).

Порядок, серед іншого, передбачав необхідність отримання дозволу від військкомату, якщо особа мала намір виїжджати за межі місця проживання (місця перебування). Аби отримати дозвіл особа мала підпадати під певні критерії та надати підтверджуючі документи.

Слід зазначити, що положення про заборону виїзду призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу військкомату ґрунтувалось на подібній нормі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, яка діє з 1992 року.  

06 липня 2022 року Начальник Генерального штабу Збройних Сил України ухвалив рішення про скасування дії Порядку з відправленням на доопрацювання.

Також Генштаб ЗСУ зазначив, що “оновлений документ буде розроблено на основі змін до законів України та підзаконних нормативно-правових актів, які регулюють переміщення громадян в умовах воєнного стану. Наявна законодавча база не враховує реалій сьогодення та не забезпечує ефективних мобілізаційних механізмів.”

Для отримання додаткової інформації просимо звертатися до радниці Asters Інеси Летич, радника Антона Сінцова та керівниці практики альтернативного вирішення спорів Юни Потьомкіної.

Asters слідкує за оновленнями та буде відслідковувати появу оновленого документу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: