fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Скасовано контроль ізольованих баластних вод у портах

26/ 04/ 2019
  Кабінет міністрів опублікував довгоочікуваний та важливий для морегосподарського комплексу документ - Постанову, яка скасовує відбір ізольованого баласту. Ми очікуємо, що цей крок позитивно вплине на інвестиційний клімат та в цілому імідж України як морської держави. Щиро дякуємо Уряду за увагу до проблем бізнесу та сподіваємося, що наш діалог продовжиться під час фахової розробки та публічного обговорення інших визначальних для розвитку галузі документів. Нещодавній коментар координатора Комітету з логістики Асоціації Ярини Скороход щодо скасування контролю баластних вод за посиланням.

Кабінет міністрів опублікував довгоочікуваний та важливий для морегосподарського комплексу документ – Постанову, яка скасовує відбір ізольованого баласту.

Ми очікуємо, що цей крок позитивно вплине на інвестиційний клімат та в цілому імідж України як морської держави.

Щиро дякуємо Уряду за увагу до проблем бізнесу та сподіваємося, що наш діалог продовжиться під час фахової розробки та публічного обговорення інших визначальних для розвитку галузі документів.

Нещодавній коментар координатора Комітету з логістики Асоціації Ярини Скороход щодо скасування контролю баластних вод за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: