fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Sigma Software та Bezyl Inc. запускають додаток для підтримки психічного здоров’я

06/ 05/ 2022
  В останні місяці, починаючи з 24 лютого, понад 10 мільйонів українських громадян були вимушені покинути свої домівки. Зараз ці люди переживають надзвичайну втрату як психічно, так і фізично. Sigma Software та їх замовник і партнер, компания Bezyl створили українську версію додатка для підтримки психічного здоров’я українців. Sigma Software є технічним партнером Bezyl протягом двох років, впродовж цього часу спеціалісти компанії були залучені до створення  додатку, який мав на меті підтримку ветеранів американської армії та осіб, які страждають від посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Коли Естер Говард, засновниця Bezyl Inc., побачила масштаби гуманітарної кризи, яка розгортається в Україні, вона вирішила зробити додаток Bezyl доступним для українців, щоб допомогти їм отримати необхідну підтримку. https://youtu.be/kqsMoBn9k_Y Естер коментує: «У наших планах було глобалізувати компанію у 2023 році, але коли почалася війна і вся команда розробників Bezyl покинула свої домівки, правильним рішенням було перекласти додаток українською». Андрій Яценко, Program Manager у Sigma Software, поділився: «Команда Sigma Software була глибоко зворушена рішенням пані Говард створити українську версію програми Bezyl. Наші спеціалісти із задоволенням працювали над локалізацією програми, бо всі усвідомлюють важливість підтримки психічного здоров’я в ці непрості часи. Всього за три тижні була створена українська версія». Завантажити додаток Bezyl можна на App Store та Google Play

В останні місяці, починаючи з 24 лютого, понад 10 мільйонів українських громадян були вимушені покинути свої домівки. Зараз ці люди переживають надзвичайну втрату як психічно, так і фізично. Sigma Software та їх замовник і партнер, компания Bezyl створили українську версію додатка для підтримки психічного здоров’я українців.

Sigma Software є технічним партнером Bezyl протягом двох років, впродовж цього часу спеціалісти компанії були залучені до створення  додатку, який мав на меті підтримку ветеранів американської армії та осіб, які страждають від посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Коли Естер Говард, засновниця Bezyl Inc., побачила масштаби гуманітарної кризи, яка розгортається в Україні, вона вирішила зробити додаток Bezyl доступним для українців, щоб допомогти їм отримати необхідну підтримку.

Естер коментує: «У наших планах було глобалізувати компанію у 2023 році, але коли почалася війна і вся команда розробників Bezyl покинула свої домівки, правильним рішенням було перекласти додаток українською».

Андрій Яценко, Program Manager у Sigma Software, поділився: «Команда Sigma Software була глибоко зворушена рішенням пані Говард створити українську версію програми Bezyl. Наші спеціалісти із задоволенням працювали над локалізацією програми, бо всі усвідомлюють важливість підтримки психічного здоров’я в ці непрості часи. Всього за три тижні була створена українська версія».

Завантажити додаток Bezyl можна на App Store та Google Play

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: