fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сігма Софтвеа

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Sigma Software – глобальна мультинаціональна компанія, що понад 20 років розробляє круті ІТ-рішення і надає послуги ІТ консалтингу повного циклу своїм клієнтам по всьому світі – від Австралії до Західного узбережжя США. Ми працюємо зі стартапами, продуктовими компаніями та корпораціями та опановуємо трендові технології та напрямки. Сьогодні Sigma Software – це ціла екосистема, що включає в себе власний бізнес інкубатор, освітній майданчик, бізнес об’єднання компаній, власну продуктову лінійку та запатентовані інноваційні рішення. Велика команда Sigma Software працює з 19 країн. Ми всі різні, але нас об’єднує високий професіоналізм та прагнення допомагати нашим клієнтам досягати їх бізнес цілей.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: