fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Швидкого продажу зерна заради виходу з ринку немає — трейдер про можливий конфлікт з Росією

28/ 01/ 2022
  Артем Ремпен . Операційний директор G.R. Agro На фоні можливих військових дій з боку Росії зерновий ринок України функціонує у стандартному режимі — логістика здійснюється, елеватори та переробні заводи працюють у штатному режимі, контракти на поставки також укладаються. Таку думку висловив операційний директор G.R. Agro Артем Ремпен  За його словами, на ринку побоювання з цього приводу все-таки присутні, але аграрії зараз роблять більший акцент на підготовці до нового посівного сезону. Він акцентував, що аграрний сектор зараз активно закуповує добрива, ЗЗР і насіння. «В елеваторному напрямку — у нас ще дуже багато фермерського зерна. Зараз на зберіганні знаходиться від 90 до 100 тис. т зернових. Продаж урожаю йде невеликими лотами, соняшник тримають, кукурудзу потихеньку почали продавати. Швидкого продажу зерна заради виходу з ринку не спостерігається», — прокоментував він. Компанія, за його словами, вже укладала цього року контракти на півтора місяця вперед щодо кукурудзи. Операційний директор G.R. Agro розповів, що на ринок більше впливає курс долара та виведення іноземної валюти з нього на фоні новин про можливі бойові дії. Це загалом вдаряє по економіці країни. «Відвантажуємо урожай для переробників по елеваторах без проблем, логістика працює в штатному режимі. У будь-якому разі ми налаштовані не так песимістично, як це описують актуальні новини», — підсумував він.

Артем Ремпен

Операційний директор G.R. Agro

На фоні можливих військових дій з боку Росії зерновий ринок України функціонує у стандартному режимі — логістика здійснюється, елеватори та переробні заводи працюють у штатному режимі, контракти на поставки також укладаються.

Таку думку висловив операційний директор G.R. Agro Артем Ремпен 

За його словами, на ринку побоювання з цього приводу все-таки присутні, але аграрії зараз роблять більший акцент на підготовці до нового посівного сезону. Він акцентував, що аграрний сектор зараз активно закуповує добрива, ЗЗР і насіння.

«В елеваторному напрямку — у нас ще дуже багато фермерського зерна. Зараз на зберіганні знаходиться від 90 до 100 тис. т зернових. Продаж урожаю йде невеликими лотами, соняшник тримають, кукурудзу потихеньку почали продавати. Швидкого продажу зерна заради виходу з ринку не спостерігається», — прокоментував він.

Компанія, за його словами, вже укладала цього року контракти на півтора місяця вперед щодо кукурудзи.

Операційний директор G.R. Agro розповів, що на ринок більше впливає курс долара та виведення іноземної валюти з нього на фоні новин про можливі бойові дії. Це загалом вдаряє по економіці країни.

«Відвантажуємо урожай для переробників по елеваторах без проблем, логістика працює в штатному режимі. У будь-якому разі ми налаштовані не так песимістично, як це описують актуальні новини», — підсумував він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: