fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації 2021

22/ 11/ 2021
  18 листопада відбулися Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Вже 22 рік поспіль ця знаковаподія поєднує керівників компаній, інвесторів, бізнес-лідерів для обговорення підсумків, планів та цілей бізнесу. З боку компанії G.R. Agro захід відвідали операційний директор Ремпен Артем (Член Координаційної РадиДніпровського офісу Асоціації) та комерційний директор Сух Дмитро. Захід відкрила Ганна Деревянко, виконавчий директор Асоціації, яка подякувала кожному члену ЄВА за безцінний внесок у розвиток суспільства та експертизу. Фокусом її виступу стали тенденції в країні, що імпонують бізнесу, які не підтримує співтовариство і що хотілося б змінити. Так, позитивними зрушеннями стала стійкість бізнесу – більшість компаній адаптувалися цього року і знайшли свої ніші та прогнозують подальший розвиток (83% опитаних членів ЄВА). Новий світовий тренд, який вималювався і в Україні, прагне сталого розвитку. З вітальним словом виступив Сергій Марченко, Міністр фінансів України – єдиний представник Уряду, який приєднався до зустрічі. Він наголосив на важливості події, на якій зібралися представники прозорого бізнесу, які сумлінно сплачуватимуть податки та забезпечують державу ресурсами для реалізації значних ініціатив. За даними Мінфіну, цього року ТОП-20 платників податків на прибуток в Україні сплатили до державного бюджету на 32 млрд. грн. більше, ніж минулого року. А подальше завдання Міністерства – зберегти цей тренд та зробити все можливе, щоб компанії в Україні могли сплачувати податки у законний спосіб. Тому Міністерство фінансів стежить за тим, щоб сформували реалістичний бюджет, який можна виконати без додаткового тиску на бізнес.  Щорічні Загальні Збори завжди були можливістю для спільноти Асоціації тримати руку на пульсі актуальних питань, які зараз турбують бізнес.

18 листопада відбулися Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Вже 22 рік поспіль ця знаковаподія поєднує керівників компаній, інвесторів, бізнеслідерів для обговорення підсумків, планів та цілей бізнесу.

З боку компанії G.R. Agro захід відвідали операційний директор Ремпен Артем (Член Координаційної РадиДніпровського офісу Асоціації) та комерційний директор Сух Дмитро.

Захід відкрила Ганна Дерев’янко, виконавчий директор Асоціації, яка подякувала кожному члену ЄВА за безцінний внесок у розвиток суспільства та експертизу. Фокусом її виступу стали тенденції в країні, що імпонують бізнесу, які не підтримує співтовариство і що хотілося б змінити. Так, позитивними зрушеннями стала стійкість бізнесу – більшість компаній адаптувалися цього року і знайшли свої ніші та прогнозують подальший розвиток (83% опитаних членів ЄВА). Новий світовий тренд, який вималювався і в Україні, прагне сталого розвитку.

З вітальним словом виступив Сергій Марченко, Міністр фінансів України – єдиний представник Уряду, який приєднався до зустрічі. Він наголосив на важливості події, на якій зібралися представники прозорого бізнесу, які сумлінно сплачуватимуть податки та забезпечують державу ресурсами для реалізації значних ініціатив. За даними Мінфіну, цього року ТОП-20 платників податків на прибуток в Україні сплатили до державного бюджету на 32 млрд. грн. більше, ніж минулого року. А подальше завдання Міністерства – зберегти цей тренд та зробити все можливе, щоб компанії в Україні могли сплачувати податки у законний спосіб. Тому Міністерство фінансів стежить за тим, щоб сформували реалістичний бюджет, який можна виконати без додаткового тиску на бізнес. 

Щорічні Загальні Збори завжди були можливістю для спільноти Асоціації тримати руку на пульсі актуальних питань, які зараз турбують бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: