fbpx

Ще більше подарунків для друзів: SkyUp відкриває послугу Upgrade baggage

17/ 11/ 2020
  Гарні новини для всіх, хто полюбляє радувати подарунками з подорожей близьких та друзів. Нова послуга Upgrade baggage від SkyUp дозволяє більше не хвилюватись про додаткові кілограми в своєму багажу. Upgrade baggage – це можливість онлайн збільшити вагу багажу з 23 кг до 32 кг. Послуга доступна лише напередодні вильоту та закривається за три години до відправлення літака. В аеропорту пасажири також мають можливість оплатити понаднормову вагу багажу за кожний додатковий кілограм. Upgrade baggage доступна на всіх напрямках SkyUp: як чартерних, так і регулярних. Утім, нагадаємо, що послуга дозволяє збільшити тільки вагу однієї одиниці багажу, а її розмір так само не повинен перевищувати 158 см у сумі трьох вимірів.

Гарні новини для всіх, хто полюбляє радувати подарунками з подорожей близьких та друзів. Нова послуга Upgrade baggage від SkyUp дозволяє більше не хвилюватись про додаткові кілограми в своєму багажу. Upgrade baggage – це можливість онлайн збільшити вагу багажу з 23 кг до 32 кг.

Послуга доступна лише напередодні вильоту та закривається за три години до відправлення літака. В аеропорту пасажири також мають можливість оплатити понаднормову вагу багажу за кожний додатковий кілограм.

Upgrade baggage доступна на всіх напрямках SkyUp: як чартерних, так і регулярних. Утім, нагадаємо, що послуга дозволяє збільшити тільки вагу однієї одиниці багажу, а її розмір так само не повинен перевищувати 158 см у сумі трьох вимірів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: