fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ще більше Німеччини: тепер і в Штутгарт на крилах SkyUp

18/ 12/ 2020
  Весна буде насиченою: з 29 березня 2021 року SkyUp відкриває ще один напрямок до Німеччини. Польоти до Штутгарта – це новий етап для SkyUp, а отже й всіх українців, адже дозволяє швидко й комфортно дістатися в південну частину Німеччини. Це гарна нагода відвідати не тільки сам Штутгарт, але й Карлсруе, Мюнхен та інші міста. Рейси Київ – Штутгарт виконуватимуться двічі на тиждень: щопонеділка та що п’ятниці.  Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero. Штутгарт – старовинне місто з насиченим сучасним життям. Столиця землі Баден-Вюртемберг за кількістю населення є шостим містом країни. Архітектурні шедеври та природні парки, музеї та театри, спортивні та концертні майданчики, а ще дивовижні панорамні види, зумовлені особливостями рельєфу – тут є чим здивувати та зацікавити. Штутгарт став другим містом Німеччини, куди літатиме SkyUp із 2021 року. Однак на цьому гарні новини не закінчуються – ми запланували активне розширення нашої маршрутної мережі до країн Європи як з Києва, так і з регіонів. Слідкуйте за оновленнями на сайті та анонсами на сторінках SkyUp у соціальних мережах. Безпека для SkyUp є пріоритетом не тільки в повітрі, але й на землі. Тому купуючи квитки до країн Європи зараз можна бути впевненим, що у разі неможливості виконання рейсу через обмеження польотів всі гроші будуть перераховані на рахунок пасажира, який доступний в персональному кабінеті на нашому сайті. Крім того, квитки за тарифом Flex дозволяють захистити себе ще більше – повернути майже без втрат їх можна практично до дня вильоту. Так, якщо пасажир вирішує відмовитись від поїздки не пізніше ніж за 12 годин до рейсу, то йому будуть повернені всі гроші за вирахуванням $50 (за курсом НБУ на день повернення). Для комфортних та безпечних подорожей рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду та відпочинку напередодні вильоту.

Весна буде насиченою: з 29 березня 2021 року SkyUp відкриває ще один напрямок до Німеччини. Польоти до Штутгарта – це новий етап для SkyUp, а отже й всіх українців, адже дозволяє швидко й комфортно дістатися в південну частину Німеччини. Це гарна нагода відвідати не тільки сам Штутгарт, але й Карлсруе, Мюнхен та інші міста.

Рейси Київ – Штутгарт виконуватимуться двічі на тиждень: щопонеділка та що п’ятниці. 

Квитки вже доступні онлайн на сайті skyup.aero.

Штутгарт – старовинне місто з насиченим сучасним життям. Столиця землі Баден-Вюртемберг за кількістю населення є шостим містом країни. Архітектурні шедеври та природні парки, музеї та театри, спортивні та концертні майданчики, а ще дивовижні панорамні види, зумовлені особливостями рельєфу – тут є чим здивувати та зацікавити.

Штутгарт став другим містом Німеччини, куди літатиме SkyUp із 2021 року. Однак на цьому гарні новини не закінчуються – ми запланували активне розширення нашої маршрутної мережі до країн Європи як з Києва, так і з регіонів. Слідкуйте за оновленнями на сайті та анонсами на сторінках SkyUp у соціальних мережах.

Безпека для SkyUp є пріоритетом не тільки в повітрі, але й на землі. Тому купуючи квитки до країн Європи зараз можна бути впевненим, що у разі неможливості виконання рейсу через обмеження польотів всі гроші будуть перераховані на рахунок пасажира, який доступний в персональному кабінеті на нашому сайті.

Крім того, квитки за тарифом Flex дозволяють захистити себе ще більше – повернути майже без втрат їх можна практично до дня вильоту. Так, якщо пасажир вирішує відмовитись від поїздки не пізніше ніж за 12 годин до рейсу, то йому будуть повернені всі гроші за вирахуванням $50 (за курсом НБУ на день повернення).

Для комфортних та безпечних подорожей рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду та відпочинку напередодні вильоту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: