fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Щасливе місце» — ваш безкоштовний∗ переліт на крилах SkyUp: Альфа-Банк дарує 100 квитків на подорож

01/ 11/ 2021
  Нові враження, натхнення, досвіди — те, що робить мандрівників щасливішими. Ми у SkyUp хочемо, щоб наші пасажири починали святкували кожну свою подорож вже з польоту. І нас у цьому підтримують партнери. В рамках спільної акції «Щасливе місце» Альфа-Банк подарує 100 квитків нашим пасажирам за 14-ма маршрутами з Києва. Умови акції Акція стартує 1 листопада 2021 року. Пасажири, які летітимуть, починаючи з цієї дати, на одному із «щасливих» рейсів SkyUp з Києва до Барселони, Аліканте, Мадрида, Ніцци, Лісабона, Стамбула, Дубая, Парижа, Зальцбурга, Праги, Батумі, Алмати, на острови Мадейра і Тенерифе, автоматично ставатимуть учасниками акції. Рейси, які беруть участь в акції, будуть відмічатися логотипом Альфа-Банку на онлайн-табло на сайті авіакомпанії. На кожному з таких рейсів за допомогою генератора випадкових чисел визначатиметься «щасливе» крісло — його брендуватимуть у фірмовий чохол. А пасажирові, якому воно дістанеться, Альфа-Банк поповнюватиме особистий баланс пасажира на сайті перевізника на суму, еквівалентну вартості квитка. В літаку щасливчик отримуватиме інструкцію з подробицями щодо повернення коштів. В рамках продовження комунікаційної кампанії «ТИ -МОЖЕШ!» Альфа-Банк подарує 100 квитків пасажирам SkyUp Airlines. *Під безкоштовним квитком слід розуміти повернення Альфа-Банком коштів з вирахуванням податків за куплений квиток на особистий баланс у разі, якщо пасажир в рамках акції летітиме на «щасливому» місці

Нові враження, натхнення, досвіди — те, що робить мандрівників щасливішими. Ми у SkyUp хочемо, щоб наші пасажири починали святкували кожну свою подорож вже з польоту. І нас у цьому підтримують партнери. В рамках спільної акції «Щасливе місце» Альфа-Банк подарує 100 квитків нашим пасажирам за 14-ма маршрутами з Києва.

Умови акції

Акція стартує 1 листопада 2021 року. Пасажири, які летітимуть, починаючи з цієї дати, на одному із «щасливих» рейсів SkyUp з Києва до Барселони, Аліканте, Мадрида, Ніцци, Лісабона, Стамбула, Дубая, Парижа, Зальцбурга, Праги, Батумі, Алмати, на острови Мадейра і Тенерифе, автоматично ставатимуть учасниками акції.

Рейси, які беруть участь в акції, будуть відмічатися логотипом Альфа-Банку на онлайн-табло на сайті авіакомпанії. На кожному з таких рейсів за допомогою генератора випадкових чисел визначатиметься «щасливе» крісло — його брендуватимуть у фірмовий чохол. А пасажирові, якому воно дістанеться, Альфа-Банк поповнюватиме особистий баланс пасажира на сайті перевізника на суму, еквівалентну вартості квитка. В літаку щасливчик отримуватиме інструкцію з подробицями щодо повернення коштів.

В рамках продовження комунікаційної кампанії «ТИ -МОЖЕШ!» Альфа-Банк подарує 100 квитків пасажирам SkyUp Airlines.

*Під безкоштовним квитком слід розуміти повернення Альфа-Банком коштів з вирахуванням податків за куплений квиток на особистий баланс у разі, якщо пасажир в рамках акції летітиме на «щасливому» місці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: