fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сезон тропічного відпочинку розпочато: SkyUp відновив польоти на Занзібар

25/ 10/ 2021
  23 жовтня 2021 року перші в цьому сезоні пасажири SkyUp відправились на відпочинок до Танзанії на острів Занзібар. Рейси  виконуватимуться весь зимовий період: спочатку двічі на тиждень — щосереди й щосуботи, а з кінця грудня кількість частот збільшиться до чотирьох на тиждень. Квитки доступні на сайті skyup.aero: Занзібар — чудове місце, щоб врятуватись від зимових холодів і похмурою погоди. Теплий, сонячний і відомий природними й історичними локаціями острів буквально наповнює енергією. Крім пляжного відпочинку на Занзібарі доступні екскурсії до тропічних лісів,  ферм, де вирощують водорості та черепах, а також до інших цікавих місць. Умови в’їзду на острів Занзібар Для відвідування Занзібару українцям необхідно після прибуття до країни в аеропорту оформити візу: її вартість складає $50* з людини. Віза діє протягом 90 днів. Мандрівникам необхідно мати роздрукований оригінал негативного ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до перетину кордону Танзанії (о. Занзібар). Туристи мають заповнити онлайн-форму не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Після реєстрації буде згенеровано код, який необхідно пред’явити по прибуттю в електронному вигляді. Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну. Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

23 жовтня 2021 року перші в цьому сезоні пасажири SkyUp відправились на відпочинок до Танзанії на острів Занзібар. Рейси  виконуватимуться весь зимовий період: спочатку двічі на тиждень — щосереди й щосуботи, а з кінця грудня кількість частот збільшиться до чотирьох на тиждень.

Квитки доступні на сайті skyup.aero:

Занзібар — чудове місце, щоб врятуватись від зимових холодів і похмурою погоди. Теплий, сонячний і відомий природними й історичними локаціями острів буквально наповнює енергією. Крім пляжного відпочинку на Занзібарі доступні екскурсії до тропічних лісів,  ферм, де вирощують водорості та черепах, а також до інших цікавих місць.

Умови в’їзду на острів Занзібар

  • Для відвідування Занзібару українцям необхідно після прибуття до країни в аеропорту оформити візу: її вартість складає $50* з людини. Віза діє протягом 90 днів.
  • Мандрівникам необхідно мати роздрукований оригінал негативного ПЛР-тесту, зробленого не більше ніж за 72 години до перетину кордону Танзанії (о. Занзібар).
  • Туристи мають заповнити онлайн-форму не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Після реєстрації буде згенеровано код, який необхідно пред’явити по прибуттю в електронному вигляді.

Для комфортної подорожі рекомендуємо додатково перевіряти актуальні правила в’їзду на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну.

Подорожуйте безпечно й відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: