fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сесія Бізнес Знайомств Асоціації в Одесі

17/ 05/ 2018
    Логічним продовженням діяльності Європейської Бізнес Асоціація, яка обєднує понад 900 найбільших вітчизняних та іноземних компаній та сприяє покращенню інвестиційного клімату країни, стало ініціювання проекту Unlimit Ukraine by the EBA (UU). Його метою є створення різноманітних можливостей розвитку для українського середнього, малого та мікро- бізнесу з формою власності ФОП. Аби познайомити підприємців регіону з перспективами для їхнього зростання, 17 травня Офіс Асоціації в Одесі організував Сесію Бізнес Знайомств. Олена Еро, координатор проекту Unlimit Ukraine, висвітлила передумови створення, цілі та умови участі у Проекті. Зокрема, вона акцентувала увагу на тому, що учасником може стати будь-яка особа-підприємець, без обмеження видів діяльності. Присутні дізналися про деталі участі та переваги проекту, серед яких: участь у Щорічному SME форумі, доступ до освітніх програм Центру з Професійного Розвитку Асоціації, нетворкінг подій та спец проектів, а також публікація новин про компанію на ресурсах UU. Особливу зацікавленість викликала можливість отримувати первинні безкоштовні консультації від партнерів проекту – великих міжнародних, європейських та українських компаній- членів Асоціації. Юлія Ітигіна, представник Одеського офісу Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), який є членом EBA, розповіла про  підтримку малих і середніх підприємств (МСП) в рамках ініціативи EU4Business. За її словами, ЄБРР з 2010 року надає МСП гранти для залучення місцевих консультантів і міжнародних експертів-практиків та часткової компенсації послуг, що здатні якісно трансформувати бізнес. Під час нетворкінгу в затишній атмосфері готелю Il Decameron гості знайомилися та обмінювалися контактами, пригощалися смаколиками від Limonchello та напоями від Вина Світу, отримували приємні призи від Oh My Look та інших партнерів події.
01/

 

Логічним продовженням діяльності Європейської Бізнес Асоціація, яка об’єднує понад 900 найбільших вітчизняних та іноземних компаній та сприяє покращенню інвестиційного клімату країни, стало ініціювання проекту Unlimit Ukraine by the EBA (UU). Його метою є створення різноманітних можливостей розвитку для українського середнього, малого та мікро- бізнесу з формою власності ФОП. Аби познайомити підприємців регіону з перспективами для їхнього зростання, 17 травня Офіс Асоціації в Одесі організував Сесію Бізнес Знайомств.

Олена Еро, координатор проекту Unlimit Ukraine, висвітлила передумови створення, цілі та умови участі у Проекті. Зокрема, вона акцентувала увагу на тому, що учасником може стати будь-яка особа-підприємець, без обмеження видів діяльності. Присутні дізналися про деталі участі та переваги проекту, серед яких: участь у Щорічному SME форумі, доступ до освітніх програм Центру з Професійного Розвитку Асоціації, нетворкінг подій та спец проектів, а також публікація новин про компанію на ресурсах UU. Особливу зацікавленість викликала можливість отримувати первинні безкоштовні консультації від партнерів проекту – великих міжнародних, європейських та українських компаній- членів Асоціації.

Юлія Ітигіна, представник Одеського офісу Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), який є членом EBA, розповіла про  підтримку малих і середніх підприємств (МСП) в рамках ініціативи EU4Business. За її словами, ЄБРР з 2010 року надає МСП гранти для залучення місцевих консультантів і міжнародних експертів-практиків та часткової компенсації послуг, що здатні якісно трансформувати бізнес.

Під час нетворкінгу в затишній атмосфері готелю Il Decameron гості знайомилися та обмінювалися контактами, пригощалися смаколиками від Limonchello та напоями від “Вина Світу”, отримували приємні призи від Oh My Look та інших партнерів події.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: