fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СЕНТРАВІС одержав замовлення для мотоциклів і високопродуктивних автомобілів в ЄС – Akrapovič

21/ 05/ 2021
  Гарна новина! СЕНТРАВІС одержав замовлення від німецької компанії PMI на виготовлення випускних систем для виробника вихлопних систем преміум-класу для мотоциклів і високопродуктивних автомобілів в ЄС - Akrapovič. Над замовленнями, загальним обсягом понад 24 т., працюють трубопрессовий і трубоволочильний цехи. Міць і свободу байків тепер будуть забезпечувати і наші труби. Akrapovič відома як високотехнологічна компанія, яка використовує передові технології і високоякісні матеріали в конструкції вихлопних систем. Вони відрізняються інноваційним дизайном, легкою конструкцією, майстерністю виготовлення і довговічністю. Akrapovič продає свою продукцію більш ніж у вісімдесяти країнах. Швидкість і драйв міцно вшиті в ДНК компанії. Тому, крім виготовлення вихлопних систем, вона надає технічну підтримку командам MotoGP, WorldSBK, MXGP, DTM, FIA WEC і іншим.

Гарна новина! СЕНТРАВІС одержав замовлення від німецької компанії PMI на виготовлення випускних систем для виробника вихлопних систем преміум-класу для мотоциклів і високопродуктивних автомобілів в ЄС – Akrapovič.

Над замовленнями, загальним обсягом понад 24 т., працюють трубопрессовий і трубоволочильний цехи.

Міць і свободу байків тепер будуть забезпечувати і наші труби.

Akrapovič відома як високотехнологічна компанія, яка використовує передові технології і високоякісні матеріали в конструкції вихлопних систем. Вони відрізняються інноваційним дизайном, легкою конструкцією, майстерністю виготовлення і довговічністю. Akrapovič продає свою продукцію більш ніж у вісімдесяти країнах. Швидкість і драйв міцно вшиті в ДНК компанії. Тому, крім виготовлення вихлопних систем, вона надає технічну підтримку командам MotoGP, WorldSBK, MXGP, DTM, FIA WEC і іншим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: